Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A kapcsolatunk első hetèn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk első hetèn megcsalt a párom ,tènyleg megbánhatta?

Figyelt kérdés

A párommal egy hete jöttünk össze ès megcsalt, de 2nap után elmondta, mert nagyon bántotta bèvül a dolog,nagyon rosszul èrzi magát ès nagyon sajnálja hogy megtörtènt,higyjek neki?

Hogyan felejtsem el minnèl előbb ezt a dolgot?


Szerintem becsületes dolog hogy elmondta ès szerintem ez bizonyítsa is hogy mennyire bántja a dolog.



2020. szept. 3. 05:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Wow... 7 nap alatt nem bírta a nadrágját magán tartani. Igen komolyan gondolhatja veled :D :D :D

Ilyenkor a rózsaszín ködtől másra az ember rá se bír nézni, nem hogy megcsalni.

2020. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Gyerekek, vegyétek már észre, hogy a kapcsolat ELEJÉRŐL volt szó. A legtöbben olyankor még nem éreznek semmit, nem szerelmet, de még az együvé tartozást sem. Nincs mihez/kihez hűnek lenni. Számtalan olyan esetről tudok, ahol a kapcsolat elején a pasi félrekefélt, aztán (ahogy az itt régebben gyakran előforduló Gilján János barátom is fogalmazott) kinőtt az agya.
2020. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a csajszi széttette a lábát egy nála jóval magasabb szinten álló alfahímnek, aztán most mindent megpróbál belemagyarázni a dologba, csak hogy lelkiismereti problémák nélkül továbbra is kurathassa magát.
2020. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is mondok inkább SEMMIT xD
2020. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu, ennél jobbat kéne kitalálni.
2020. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12. Hát nem tudom. Én mire összejövök egy sráccal, addigra már vannak érzelmeim. Előtte pár hónapig randizgatunk stb.

Nem úgy szoktam összejönni valakivel, hogy tinder match, tali, második tali, innentől együtt vagyunk.

Volt, amikor csak a 6. randi alkalmával derültek ki dolgok, mert addig kényesen ügyelt rá, hogy ne derüljön fény rá stb.

2020. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bizony az előttem szólónak (16?) van a leghelyesebb meglátása a dolog természetével kapcsolatban. Oly keveset árultál el a történetedből, hogy ha megkülönböztetni ugy tudunk... no de megítélni, pláne meg elítélni valakit ezek alapján... hát azt nem is lehet. Főleg, hogy téged sem ismerünk. Hogy ő mit tett, azt tudjuk. De, hogy Te mit tettél, vagy nem tettél... nos arról semmit.

Hogyan is ítéljük meg, hogy ki és mikor... miként járt el helytelenül, vagy netán helyesen? A kettőtök (a 'mi' érdekében).

Az ERŐ legyen Veled!

2020. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Yoda m. ***** válasza:

Úgy egyébként Miquelnek is igaza van.

Ha, valaki még nem találkozott olyan esetekkel, mint amiről ír... az két dolgot jelenthet:

1. Még nagyon fiatal. Hja...

2. Elefántcsont-toronyban él. Ahová információ csak az jut el, melyet az oda bezárkózó beenged. Az összes többi kizárva.

És van az az igaz mondás:

- Amiről NEM tudok, az számomra nincs is! -

Az ERŐ legyen veletek!

2020. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!