Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig lehet működőképes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Meddig lehet működőképes egy teljes hazugsághalmazra épülő távkapcsolat, amiben több terhes nő is érintett?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a munkatársamnak egyszerre 4 barátnője is van és mind a 4 gyereket is vár tőle. Tatabányán dolgozunk, a barátnői borsodiak mind, és mindig úgy veszi ki a szabikat, hogy pont egymás után meg tudja látogatni őket. 4 telefonja van amiket a kocsijában tárol,és mindig csak egyet tart magánál, amin épp az adott bnőjével beszél. Amikor valamelyik barátnője felhivja h mikor jön haza,mindig azt kamuzza hogy tulóraznia kell, és csak ekkor meg ekkor ér rá pl hétköznapokon. Itt a cégnél Sokan tudják már h mit müvel ezért Mindig kerüli a többi kolléga tarsaságát, kb csak velem beszélget. Én nem haragszok rá inkább csodálom őt, Szerintem ez nem szemétség, inkább csak egyfajta családcsináló stratégia. Elmondása szerint soha sem tudott megmaradni egyetlen nő melett, ezért rákényszerült h ezt tegye. Minden bizonnyal Előbb utóbb le fog bukni de én inkább falaznék neki,ha kiderülne a dolog még abortuszra vinnék a születendő gyermekeket...
2020. szept. 11. 06:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Manapság nem a gyerek mennyisége hanem a minősége a fontos ami úgy érhető el ha az apja és az anyja is 100%osan oda teszi magát na most ő max 25% százalékot fog adni ami gázos de felőlem tegye amit akar de ha azt hiszi a kőkorban élünk akkor gyúrja ki magát mert leütöt a bunkómmal
2020. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Addig amíg mind a 4 nő meg nem tudja. Viszont elég érdekes, hogy egyik sem sejt semmit, simán beveszi a kamuzását. Vajon miket hazudik még nekik? 🤔Egy igazi tenyészcsődör ez a hímnemű. Pff... Most elképzeltem, ahogyan az egyikről viszi a másikra a bacikat... Kész fertő. Undorító.
2020. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Emiatt nincs a szűz férfiaknak nőjük , mert elòbb választanak a nők egy szeletet egy romlott tortából , mint hogy olyan tortát válasszanak amit nekik kell kicsomagolni
2020. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Szép lesz minden gyereknek fizetni mindent. Meg kivenni a szabikat, miután anyukának elfogyott, de a gyerek beteg, otthon kell maradnia vele valakinek. Vagy egyáltalán orvoshoz vinni. Meg egyáltalán az első egy év, amikor jócskán kéne segíteni.

Egyébként már valószínűleg nem sokáig folytatható. Én jót nevetnék a műsoron, amikor borul a bili.

Meg ebben mi a családcsináló stratégia? Sehol nincs család. Egy kujon van, aki felcsinált 4 nőt. A család jobb esetben nem így néz ki, ha az ember mentálisan ép gyerekeket akar nevelni. Hiába lesz 4 gyereke, nem valószínű, hogy sok időt fog velük tölteni, egyébként sem, miután kiderül, még annyit sem. A nevelésében semmi része nem lesz egyiknél sem, vagyis inkább csak az anya gyereke lesz, ő csak megcsinálta. Remélem legalább nagyon jól keres, had szedjék meg magukat az asszonykák.

2020. szept. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
múltkor kicsit kiakasztotta az egyiket amikor telefonált vele és vmelyik kolléga bekiabált h csalja őt, viszont ezt mégis sikerült kimagyaráznia, h a kollega hazudott, es csak munkahelyi bosszúbol mondta ezt. Odafigyel a bacikra, minden aktus után mézzel lekeni a farkát, mert amugy biztos gombás lenne.
2020. szept. 11. 07:27
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

"Odafigyel a bacikra, minden aktus után mézzel lekeni a farkát, mert amugy biztos gombás lenne."

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

A méz aztán kvára jó gombásodás ellen. Ne szívass....

2020. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Édes szívem, hát nem is tett semmi rosszat ez az arany ember, csak kényszerből tart több nőt szegénykém...
2020. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondása szerint soha sem tudott megmaradni egyetlen nő melett, ezért rákényszerült h ezt tegye."


Ha nem tud egy mellett megmaradni, akkor nem kell kapcsolatot kialakítani senkivel. Gyereket meg semmiképpen sem kell összehozni. Felelőtlen, gátlástalan egy féreg. És nem kényszerítette senki, hogy minden útjába került nőt felcsináljon. Ez az ő döntése volt. Egyszerűen semmi esze sincs a kollégádnak. Liquor helyett sperma van az agyában.

2020. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez nem szemétség, inkább csak egyfajta családcsináló stratégia."


Érdekes fogalmaid vannak a család szó jelentéséről. xD


Szerintem amúgy ne etessük a trollt.


(A mézes hozzászólás előtt is lehetett sejteni szerintem.)


Kérdező, kicsit túltoltad a kamuzást az ország másik feléből menedzselt négy barátnővel és a négy szimultán gyerekkel.

2020. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Meddig lehet működőképes egy teljes hazugsághalmazra épülő távkapcsolat, amiben több terhes nő is érintett?"


A fejedben/fantáziádban gyakorlatilag bármeddig.


Akár 12-re is felfuthat a kollégád borsodi háremének létszáma.

2020. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!