Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 12 év házasság után kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év házasság után kiderült, hogy fél évig viszonya volt...hogyan bízhatnék meg benne újra?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, idén májusban belenéztem a férjem telefonjába, és találtam üzenetváltást egy nővel. A férjem azt mondja nem történt köztük semmi, a nő is ezt mondja, de az üzenetek nem erről árulkodtak...a férjem bocsánatot kért, és azt mondta többé nem lesz ilyen. Miközben egy barátnőmnek elmeséltem, ő elszólta magát, hogy ezelőtt 7 évvel ezelőtt látta valakivel csókolózni...csak nem akart szólni róla, mert nem akart bekavarni. Érdemes megbíznom a férjemben ezek után, vagy engedjem el?

2020. szept. 22. 15:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Menjetek el swingerklubba, de kizárólag te szexelhetsz mással, ő csak nézheti. Ha kicsit is szeret, ennél nagyobb kínzás nincs, ha van benne megbánás, nem fog többet félremenni.
2020. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%
Büntesd meg!Verd el a seggét vesszővel,a barátnőid előtt,vasárnap délutáni teázás közben.Aztán térdepeljen kukoricán meztelenül.Mindennap ki kell nyalnia.20 percig.
2020. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4%
Ez attól függ, hogy egyébként milyen a kapcsolatod vele. És szívesen segítenék, de te is tudod, hogy mivel jár ha megbocsátasz, és mivel ha nem... Ülj le vele beszélgetni, és nézz mélyen a szemébe. Ha látod benne az őszinte megbánást és hogy érzelmileg kötődik hozzád, adj neki egy esélyt. De ha a női megérzésed azt diktálja, hogy csak a megszokás és a biztos háttér miatt akár maradni, add ki az útját.. Remélem segítettem!
2020. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ennek nincs értelme folytatni. Adtál neki esélyt, nem jött össze, így sajna lapát.
2020. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
98%

Megtanulsz majd újra bízni benne, amikor biztonságban érzi magát, ugyanúgy folytatja ahol abba hagyta.

Csak jobban vigyáz.


Egy macskát sem dobnek ki, de a fergeket igen.

Ez is az.

Szerinted csak eggyel csalt meg? Ne legyenek illuzioid.

Kell az asszony, meg a szerető.

2020. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
A 12-es nem mond rossz dolgot: én inkább egy csepp mezítlábas mogyorózást ajánlanék neked, vagy a barátnőddel együtt egy "önvédelmi oktatást" tartani, próbabábuként alkalmazva őt:).
2020. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3%

Oké, rakd ki. Mi lesz azután?

Jól el leszel egyedül? Mert akkor nincs gond.

Randizgatni fogsz? De ugye most is vannak érdeklődők. Mert egy kisvárosban, középkorúként párt találni még egy nőnek sem feltétlenül egyszerű, nagyon nem olyan, mint huszonévesen. Jobbat találni, mint az előző meg főleg nehéz.

Sokszor az ilyen lagymatag kapcsolatot visszacsinálják pár hónap után, mert az is jobb az egyedül létnél.

2020. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Számomra az a megdöbbentő, hogy semmit sem vettem észre az egészből. Január vége óta tartott ez a viszony, és véletlenül bukott le, egy otthon hagyott telefonnal...érzelmi jellegű dolgokat írt a nőnek, hogy szeretné, és szeretne vele lenni. Ezen nem nagyon tudom túltenni magam...és ezek után azt mondja, hogy nem jelentett semmit. A másik nőnek is hazudott, nemcsak nekem.
2020. szept. 23. 11:16
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hazudott. A ferfi akar hazudik is, csak hogy szexhez jusson.
2020. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Rendben van a szexuális életetek?

Beszélt persze mindenfélét, de egy férfinél ezek a dumák minden további nélkül jöhetnek övön alulról, mintsem igazi érzelmekből.

2020. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!