Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 12 év házasság után kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év házasság után kiderült, hogy fél évig viszonya volt...hogyan bízhatnék meg benne újra?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, idén májusban belenéztem a férjem telefonjába, és találtam üzenetváltást egy nővel. A férjem azt mondja nem történt köztük semmi, a nő is ezt mondja, de az üzenetek nem erről árulkodtak...a férjem bocsánatot kért, és azt mondta többé nem lesz ilyen. Miközben egy barátnőmnek elmeséltem, ő elszólta magát, hogy ezelőtt 7 évvel ezelőtt látta valakivel csókolózni...csak nem akart szólni róla, mert nem akart bekavarni. Érdemes megbíznom a férjemben ezek után, vagy engedjem el?

2020. szept. 22. 15:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen, rendben van. Legalábbis én azt hittem :D Tudom persze, hogy egy topmodellt is megunnak (én ráadásul nem is vagyok az), de basszus, azt hittem tisztel. De ezek szerint nem.
2020. szept. 23. 11:41
 22/23 anonim ***** válasza:
27%
egyszer bukott le:) Bízz benne nyugodtan, ha akart volna már rég elvált volna.
2020. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi gyökér ember! Te meg őket kérdezed hogy bízz meg benne a továbbiakban?! Ki tudja , ha nem te ? Ezek a pakolj össze , dobd ki azonnal , én már leléptem volna a helyedben dumákat írogatók nagy részét az orruknál fogva vezetik otthon és a fától se látnák az erdőt vagy ha kiderülne még is , kussban lenyelnék magukba és maradnának a seggükön Apuci mellett! Döntsd el hogy akarod-e így is a palit és új fejezetet nyitsz a kapcsolatotokban . Bár eddig boldog voltál vele amíg nem olvastad az üzenetet, akkor mi a bajod ? Nem is értem ezt a tisztelet dolgot sem , "azt hittem tisztel" !? Pont annyira tisztel , mint az üzenet előtt , amikor szerinted rendben ment minden! Mérlegelned kell hogy folyt. köv. vele , de másképp mint eddig vagy nélküle ahogy akarod!? Igen valószìnűleg meglépi újra majd , ezt tarsd észben mielőtt döntenél
2020. szept. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!