Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy nő, akinek ha volna lehetősége sem feküdne le egy csomó emberrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy gyönyörű nő vagy, vagy egy nagyon jóképű férfi, akiért rajong az ellenkező nem. Élnél ezzel a lehetőséggel, vagy nincs és nem lenne arra igényed, hogy minden héten más emberrel szexelj?
2020. szept. 25. 18:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
66%
Szinte bármelyik nőnek van erre lehetősége.
2020. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
Egy nőnek még csak gyönyörűnek sem kell lenni ahhoz, hogy ez menjen neki. Elég, ha csak simán szép, csinos. Rengeteg szép és csinos nőt ismerek aki nem szexel állandóan idegenekkel. Tudod, ha erre van valakinek lehetősége, akkor már nem is olyan vonzó az egész. Ez csak azoknak nagy szám, akik nem tehetik meg.
2020. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Én nem élnék vele. A szex csak olyannal jó, akiben megbízol, akit szeretsz és viszont szeret.
2020. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%
Van, de nem kérem privit, köszi. :D
2020. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
#2 mondasz valamit.
2020. szept. 25. 19:03
 6/47 A kérdező kommentje:
Férfiak nézőpontjára is kíváncsi vagyok.
2020. szept. 25. 19:04
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem az kell, hogy jóképű legyél, vagy nagyon csinos, hanem olyan beállítottság!

Sok jóképű férfit és szép nőt ismerek, akik megtehetnék de mégsem teszik, hanem keresnek maguknak egy párt.

Ellenben ismerek olyat, aki ha nem is bűn ronda, de nem is annyira szép (nő), és szexel orrba-szájba kb. mindenkivel.


És igen, kb. minden nőnek lenne rá lehetősége, ha akarná.

De kettesnek is igaza van, ha megteheted, már nem is olyan érdekes ám.

2020. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
40%

Nő vagyok, k.rva ronda, cserébe nem álszent: élnék bizony!

Teszek magasról a kapcsolatosdira, nem emiatt van elegem a "szingliségből", hanem mert eltelt a fiatalságom úgy, hogy csak a maszti jutott meg a különféle borzalmas rémálom fazonokkal való szánalmas szerencsétlenkedés roppant kecsegtető lehetősége. Ahelyett, hogy jókat szexelhettem volna én is, amikor és akivel csak kedvem tartja, mint a sok csini kis p.ncika...

2020. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak annak nagy szám, aki nem teheti meg. Unalmas, felszínes.
2020. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Aki megteheti (pasi) az idővel rájön, hogy lyuk-lyuk. Sőt, ha szexel egy nagyon szép nővel, az utána következők már nem is lesznek annyira izgalmasak, mert akaratlanul is összehasonlít. Ez úgy lenne érdekes, meg úgy van értelme, ha mindig egyre jobb és jobb nőt dugna. De hát ez ugye meg nem lehetséges a végtelenségig.
2020. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!