Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy nő, akinek ha volna lehetősége sem feküdne le egy csomó emberrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy gyönyörű nő vagy, vagy egy nagyon jóképű férfi, akiért rajong az ellenkező nem. Élnél ezzel a lehetőséggel, vagy nincs és nem lenne arra igényed, hogy minden héten más emberrel szexelj?
2020. szept. 25. 18:53
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. Peti nekem minden, csak nem férfias.
2020. szept. 25. 20:16
 22/47 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kb. nincs libidóm, amíg nem vagyok szerelmes, ami meg kicsi van, ahhoz sem kell pasi, hogy lekezeljem.

A test meg csak egy test számomra, ha nem taszít, akkor is max. semleges. Esetleg azt mondom, esztétikus, de vágyat semmit nem ébreszt bennem. Szóval, ameddig nem szeretek bele a személyiségébe, intelligenciájába, stb., addig egy irtó jó pasi is pont olyan szexuális szempontból nekem, mint egy csúnya.

2020. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és nekem a szex az intimitásról szól, és csak akkor tudom élvezni, ha ez az intimitás megvan. Egy vadidegennel ez nincs meg, max. lenne egy orgazmusom (ha lenne...), és annyi. Azt meg tudok okozni a kezemmel is.
2020. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
93%
Én csak szerelemből szexelek. Inkább vagyok egyedül, mint hogy össze-vissza kufircoljak idegenekkel, és nem vagyok csúnya nő. Lehetőségem lenne.
2020. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
69%

Volt rá alkalmam, volt egy nagyon rövid ilyen időszak is az életemben, nagyon hamar meguntam, az első 5 partnerig se jutottam el.

Azóta se hiányzott...


Viszont annak megvan a praktikuma, hogy ha valaki megtetszik, azzal mindig sikerül összejönnöm. Persze párkapcsolatra, nem alkalmira.


N

2020. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%
25. Látod, ennyivel könnyebb a nőknek. A szexkapcsolat a legnehezebb egy férfi számára, persze ha átlagos vagy az alatti. Nekem 44 éves létemre egyetlenegy szexkapcsolatom sem volt, pedig 20 évig erre hajtottam. Gyakorlatilag sem az egzisztenciámmal, sem a külsőmmel nem volt gond, a hiba az lehetett hogy nem voltam tipikus rosszfiú.
2020. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
57%

Volt ilyen időszakom, de csak pár hétig. Amolyan ego tuning, hogy hány pasit tudok megszerezni, akit kinézek. De 8-10 pasiból összesen kettővel volt jó a szex. Gyorsan le is csengett ez a korszak, hisz nincs benne semmi élvezet.

Innen nézve én a pasikat tudom irigyelni. Mindegy, hogy néz ki a nő, mit tud, mennyire rutinos, mekkora a mellé vagy a feneke, akkor is élvezi a szexet. Ha nekem is mindig lenne orgazmusom mindenkivel, lehet, hogy én is fűvel-fával.

2020. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

26

Ismerek tipikus nem szépfiú (inkább csúnya) pasikat, akiknek kifejezetten jól ment a szexkapcsolat gyűjtés. Valami a kisugárzásodban lehet, amiért ez neked sosem ment. A mostani párom is ilyen, minden oké vele, a szex is nagyon jó, jól is nézett ki világ életében. De ha az élete múlna rajta se tudna alkalmira felszedni valakit, ha másért nem, mert benne ragad, és ad neki egy esélyt a végén. Az volt neki alkalmi, akinek fizetett, de ahhoz is visszajárt... Én mondjuk örülök, hogy ilyen, de annak is örültem volna, ha kicsit kipróbálja magát régen, még előttem. Egy biztos. Most már ne.

2020. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
28%
Oké, de sok pasinak szinte mindegy milyen nő akad a horgára. Én kifejezetten csak a vékony nőkre hajtottam, de köztudott, hogy ilyenekből nagyon kevés van, ő értük meg a férfitársadalom 98%-a küzd. A vékonynál az 50kg-ra gondolok. Sajnos az ilyen nők meg kissé el vannak szállva, mivel minden újjukra akad 50 pasi.
2020. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen másként mutat 50 kiló egy 150 centis nőn, mint egy 160 vagy 170 centisen.
2020. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!