Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy nő, akinek ha volna lehetősége sem feküdne le egy csomó emberrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy gyönyörű nő vagy, vagy egy nagyon jóképű férfi, akiért rajong az ellenkező nem. Élnél ezzel a lehetőséggel, vagy nincs és nem lenne arra igényed, hogy minden héten más emberrel szexelj?
2020. szept. 25. 18:53
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
29. inkább a nőies homokóra alakú nőkért küzd a férfitársadalom nagy része, ami nem 50 kg :D
2020. szept. 25. 22:16
 32/47 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt tapasztalom.
2020. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Amúgy örülök, hogy vagyunk egy páran, akik nem úgy gondolkodnak mint a Puskás! De ettől függetlenül azoknak is köszönöm az őszinteséget, akik élnének minden lehetőséggel. Ettől szép az élet, mindenki más. Már csak attól lenne még szebb, ha mindenki magához hasonló mentalitású párra lelne.
2020. szept. 25. 22:27
 34/47 A kérdező kommentje:
32. Amíg 50 kg voltam, rám sem néztek :D Felszedtem egy pár kg izmot, és még azok a férfiak is jönnek rám, akik anno legebéztek.
2020. szept. 25. 22:28
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kevés, hogy ott van egy jóképű férfi. Csak olyat tudok megkívánni, akiben valami megfog. Az olyan meg nagyon ritka.
2020. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És nem azért, mert bármiféle erkölcsi megfontolás ettől visszatartana;

ha minden héten találkoznék egy olyan nővel, akit szívesen megdugnék, akkor nyilván megtenném.

Azért nem teszen meg, mert nekem az kevés, hogy egy nőnek vonzó teste van, ettől még számomra egy hulladék, ahogy az emberiség 99%-a.

Vonzó test ÉS számomra vonzó személyiség; ez kell ahhoz, hogy egyrészt ne irritáljon, másrészt meg szexuálisan kívánatos legyen.

Na ilyennel viszonylag kevéssel találkoztam életem során, pedig 40hez közelítek.

2020. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
70%
Nem élnék ilyen lehetőséggel. Azért, mert az összes férfi, akivel voltam, béna volt a szexben. Fél óra kínlódás. Minek?
2020. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyen nő vagyok. Nincs gusztusom minden jött-ment alakhoz, akik kitudja előttem mennyi szàmomra gusztustalan vàladékos pinát kóstolgattak. Pffujj!
2020. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
51%

Nem dugnák meg nem tudom hány nőt. Minek?

Ha otthon van aki szeret feltétel nélkül és igényli a szeretetet attól többet mástól úgyse kaphatok.

2020. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
43%
Én csak egy társat szeretnék, nem többet. F
2020. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!