Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemény erről a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény erről a szeretői viszonyról?

Figyelt kérdés

Férfi egyedülálló, a nő pár évvel idősebb, férjes asszony, 2 gyermekes anya. Volt köztük valami. A nő férje semmit nem tud, delelőtt voltak együtt, délután haza ment a férjéhez.

Mi a vélemény az ilyen emberről? A nő-ről is, illetve a szeretőről is, aki egyedülálló. Szabad ilyet csinálni vagy nem?

A szerető ilyenkor küzdhet a lelkiismeretével, vagy ő is hibás, hogy bele rondít egy család életébe?

A nő-nek már egyszer volt ilyen korábban.


Nem voltam benne , hallottam és igaz!


2020. okt. 1. 13:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ kit kérdezel... a pap bácsi nyilvánvalóan elítélné, de nagymamám, nagypapám is. A saját személyes véleményem, hogy rájuk tartozik, mi közöm hozzá, nem ütöm az orrom mások dolgaiba. Miért alkossak másról véleményt, nem én vagyok a helyi erköcssheriff aki jól megmondja mi a helyes és mi nem.

A nő részéről "kíváncsiság" na persze... inkább egy megromlott kapcsolat, amit a megszokás (meg a két gyerek), a válástól való félelem tart össze nem a nagy-nagy szeretet a férjével. Rá fog jönni idővel, hogy az idejét pazarolja (nem a szeretője miatt, hanem mert fél felvállalni önmagát és vagy megjavítani vagy lezárni azt ami nem működik).

A pasi szintén az idejét rabolja... vagy időmilliomos és szimplán csak szeret dugni, de amíg összejárnak addig neki sem biztos hogy lesz normál kapcsolata.

2020. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%
Az ő dolguk és ők tudják, miért csinálják. Amíg engem nem bántanak ezzel, addig semmi közöm hozzá. Bár általában az ilyenek szeretnek másokról pletykálni, miközben elég vastag rajtuk a sár.
2020. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%
Irigylem a férfit. Vagy a nőt.
2020. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Házasként azt kell mondanom, van az a szitu, amikor el tudom fogadni.
2020. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

Igen csak is az ő dolguk.. Mindenki a maga lelkiismeretével számoljon el.

JA !! És a vadul bírálók is !

2020. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha te lennél a megcsalt fél egyből vadul bírálnád mindkettőt. Mondjuk nehéz, ha nem tudsz róla hogy éppen mással kefél a párod.
2020. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a vadul bírálkozók is csak válaszoltak a kérdésre.

A kérdés az,hogy mi a véleményetek? Attól,hogy valakinek ez a véleménye,hogy elítéli nehogy már lelkiismerete kellene,hogy legyen. :D

2020. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ott ahol gyerekek vannak, és úgy megy bele egy 20 as körüli csaj az gusztustalan, de, ha egy házasság már évek óta halott, akkor lehet szakítani kell, de inkább választanak szeretőt ami miatt újból tudnak majd fiatal lenni, szeretik a párjukat de a láng már rég kigyúlt és már más ház tájékán van, különben nem lenn szerető az embernek.
2020. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Dunaharasztin él egy férfi és szeretője mesze lakik kb 40 perc autóval és a nő elkényezteti párja gyerekét és sajátját meg parancsolgat neki hozd ide rakd oda a 6 évessnek meg oda viszi hát istenem nem egy fogyatékos gyerekről van szó megtudja csinálni, más gyerekéhez semmi köze enyi, a férfi nevelje a gyereket ne a nő. Én ilyenkor már boltba mentem nuteláért át és suliba is eskü hogy a gyereknek egy lapátot adok nem unikkornist csak hogy tudja nem miatta vannak az emberek
2020. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!