Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy most már harmadik személy miatt is válni akarok?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk amikor bejött vírus a karantén alatt. Ami még annyira nem is zavart.

Hozzámentem feleségül, úgy hogy neki volt kettő kis gyereke ez sem zavart, mert imádom a kis gyerekeket. És akkor még azt hittem nem lehet gyerekem, szóval nem volt gond hogy van már egy kislánya és kisfia. (2F) (5L)

Segítő háztartásbeli vigyázó személyek voltak, akik ellátták a két kis gyereket, + az egész háztartást .

A férjem gazdag ,?de nem a pénz a minden .

Nekem is van saját vállakozásom, amit a férjem pénze és segítsége nélkül csinálok . 4 éve vagyunk együtt lett egy közös babának .


Az utóbbi időben az ő gyerekei pimaszok lettek. Neveletlenek lettek, amit nem tudtunk megbeszélni normális emberek módjára .

Volt , hogy megpofozott, volt hogy megvert és lila foltos lett a karom.

A szüleim a családom ezt tudtak , azt mondák hagyjam váljak el.

Mindenkinek volt egy utolsó esélye adtunk második esélyt ne váljunk el.... hátha csak a vírus miatt és karantén miatt vagyunk idegesek..

Meg ugye a férjem nem akart elválni ... azt mondta nem lesz több pofon de lett...

És zsarol a gyerekkel ha elválok a baba nála mard mert ő gazdagabb.

De nekem is van annyi pénzem , hogy szépen feltudjam nevelni jól a gyerekem.

Utánna továbbra is viták lettek...

Elhidegültünk ...

2 hónapja most egy üzleti úton van, mert a vírus miatt nem tudott korábban így dologozni.


Én közben megismertem egy férfit akivel közelebb együtt lettünk .

Többször összejártunk egymással, jól ki jövünk az ágyban is. Én nagyon vonzónak találom.Azt hittem csak Se.x lesz köztünk de komolyabb érzelmek, üzleti dolgok is lettek köztünk .

És most azt kéri tőlem a szeretőm ha valóban nem jó a házasságom váljak el mert őt zavarni fogja, hogy vele vagyok de este a férjemmel leszek egy ágyba .

Mit mondjak a férjemnek , ha megtudja hogy míg házasok voltunk és e közben megcsaltam és az ágyba kötöttünk ki agyonver és félek a gyereket elviszi tőlem.


Annyit hozza tennék ez az egész sztori nem otthon van Magyarországon hanem külföldön. És a férjem is külföldi és a szeretőm is. A gyerekem pedig kettős állampolgár .


2020. okt. 4. 10:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mivel az apa külföldi az egész válást külföldön kell kezdeményezni.

És nem unios ország.


A volt felesége tanul még szegény és nem tudja eltartani a két gyerekét + a párom nem adja neki oda.

2020. okt. 4. 12:30
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, valószínűleg már akkor flrebszott a kedves fsz férjecske ezzel a nőnemű ronggyal, de azért otthonra még összehozott 2 gyereket. Volt már ilyen a történelemben. Bár nem tudom mennyire igaz ez a sztori a 20. kérdés után. Szerintem ez a kérdező is megszállott mint a megcsalásról állandóan kérdezgető tag is.
2020. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es akkor ne add be és gyárts még 100 kifogást, hogy miért nem eléggé szar ez a fostenger, amiben tengődsz. Ahelyett, hogy beadnád a sz.aros papírt. Csak gratulálni tudok.
2020. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
ez valami arab pasi? mert akkor nem sok jóra számíthatsz. amúgy meg nem értem a gazdagokat, ott a sok lóvé, segítség, tényleg csak annyi lenne a dolgod, hogy rendes körülményeket biztosítasz a férjednek és foglalkozol a gyerekekkel is, nem a cselédnek kell nevelni. olvasgass inkább önsegítő könyveket és foglalkozz a házasságoddal többet, a vállalkozásoddal kevesebbet. A szeretőd kicsit hanyagold. Na persze ha a pénzt szeretted a pasiban, akkor nehéz lesz szerelmet találni benne ha sosem volt.
2020. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Arab igen
2020. okt. 4. 12:45
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
akkor tudhatnád hogy az arab pasikkal hogy kell bánni. ők a család feje és ezt éreztetni is kell vele. ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehet véleményed, de ezek és kiváltképp az ázsiai pasik nagyon kényesek arra hogy egy nő hogy kumminkál velük. pl. sosem szabad kiabálni velük, a fejükhöz vágni pl olyan hogy hülye vagy meg ilyenek kizárt. még eurpai pasi is könnyen kiszeret az ilyen vehemens nőből, de az ázsiai meg pláne, csak hergeled. Az ilyen pasikat csak finoman lehet manipulálni, kedveséggel kell elérned azt amit szeretnél. Lehet hogy tetszik neki, hogy önálló vagy meg független felvilágosult nyugati nő, de ezek mind olyan erősségek, amiket csak a háttérben lehet hazsnálni az érdekedben. Te is el vagy kényeztetve rendesen, már nem vagy meglégedve semmivel. Hol ebben az egész történetben a szerénység, nőiesség, kedvesség, aminek téged jellemeznie kellene? A pasi, ha nem pszichopata, vádaskodó, teljesen eltorzult világképű, akkor előfordulhat hogy tehetetlenségében megüt...próbálj megérteni ő mit akar. Nem hiszem hogy a válás a megoldás, de szerintem hiába beszélek, messziről látszik hogy a személyiséged vm elkényeztetet zsémbes önző nő, aki ráadásul még be is pasizott. Szerintem téged csak a pénz vonzott.Ezt már nem tudod megoldni, válj el de szedbe se jusson elmondani hogy van szeretőd. A közös gyerektől elbúcsúzhatsz, hacsak nem törekedsz arra, hogy békében váljatok el, hátha a férfi is talál magénak új nőt. Amíg a férjednek nincs másik nő az életében és veled nem rendezte a kapcsolatát, csak arra fog törekedni hogy tőled elvegyen mindent...
2020. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Csak gratulálni tudok, hogy ennyi eszed van, hogy odaszültél egy, a nőket semmibevevő koszos arabnak.

Hát most akkor igyad a levét.😅

2020. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Süt rólad a butaság. 4 nyelven beszélni? Még az anyanyelveden sem tudsz helyesen írni. Ráadásul, aki így tűri a bántalmazást, az enyhén szólva is se@@ hü@@e, már ne is haragudj.
2020. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2021. szept. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!