Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg úgy a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg úgy a párod, hogy nem derült ki és úgy éltek tovább, mintha mi sem történt volna akár évekig, akár a mai napig?

Figyelt kérdés
Nem, nem akarok megcsalni senkit, egyszerűen érdekel, hogy sikerül e megcsalás után is életben tartani egy kapcsolatot.

2020. okt. 8. 19:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%

Esküvő napján is lecummantott az egyik koszorús lány.

Igazából mindig is csaltam a nőket az asszonyt is.

Soha nem buktam le ezután se fogok.

Családi kényszer volt az esküvő többfajta vállalkozás meg egyéb dolgok miatt.

36F

2020. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

" Csaltad már meg úgy a párod, hogy nem derült ki és úgy éltek tovább, mintha mi sem történt volna "

Ha sosem derült ki, mi változna??

2020. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Vicces hogy a női megcsalók sztorijai jobban fel vannak pontozva, mint a férfi megcsalóké.
2020. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen... mondhatjátok rám hogy sz.ralak vagyok, elismerem tényleg. Évekig rendszeresen csaltam az akkori páromat, amíg fel nem nyílt a szemem hogy nem csak az akkori párom csapom be de igazából saját magam is. Azzal, hogy belekényelmesedtem egy kapcsolatba és megszokás miatt nem tettem meg amit már rég meg kellett volna. Elengedtük egymást - nem derült ki, mert nem akartam az akkori párom megbántani. Mégis hülye voltam mert éveket elpazaroltam az életemből.
2020. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Én megcsaltam a legutolsó párom. Nem működött a kapcsolat és mást szerettem. Fél évig még próbáltam ráerőltetni mavamra hogy de ő jó nekem. Összesen 5 férfival csaltam meg, egyiket sem tudja, szerintem nem is sejti.


Szakítottam. Ő egy ideális férjjelölt, de rettentően unalmas ember. Egy szolídabb személyiségű lánykával jobb sorsa lesz, akinek nincs más vágya, mint hogy lesse az ura minden vágyát és csak az otthonülés meg a gyereknevelés legyen az etalon az életében. Én ebbe a sivár életbe belerokkantam volna.

2020. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszer kamaszként megcsókolt egy másik srác miközben volt pasim, én meg hagytam. Undorodtam magamtól, pár napon belül szakítottam.
2020. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekkori barátom távkapcsolat mellett randizni járt. Addig nem akart szakítani, amíg nincs meg a következő delikvens. Kb. a 2 éves távkapcsolat végén kiderült, hogy a csaj is ugyan ezt csinálta vele. Zsák a foltját.
2020. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

Annak idejen 2 éven keresztül voltunk távkapcsolatban. Csak hétvégén találkoztunk.

Rendszeresen megcsaltam. Nem derült ki soha.

A lényeg az volt, hogy egy két szobás lakást béreltem, és a kisebbik szobára azt mondtam, hogy az az unokatesómé, akit persze ő is ismert, és néha tényleg ott is aludt.

A nagyobbik szoba a hivatalos forgatókönyv szerint az enyém.


Amikor felvittem valakit, akkor mindig a kisebbik szobába mentünk, akár hónapokon keresztül is működött.


Így olyan trükköket is simán ki tudtam védeni, mikor véletlenül ottfelejtette valaki a hajcsatját a mosdókagylón, vagy a szőkehajú barátnőm vörös hajszálakat talált a fésűjében.


Tökéletesen működőképes távkapcsolat volt.

2020. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Pont ezért érdekel ez a kérdés, ha tökéletesen működik, miért csaltad meg? :) Semmi rosszindulat, puszta kíváncsiság.
2020. okt. 9. 18:30
 20/26 anonim ***** válasza:
39%

Három év együttélés után távkapcsolatba kellett váltanunk egyik hétről a másikra. Minden nap beszéltünk a párommal 30-40 percet, mindig 20.30-kor, így tkp. 21.30-tól másnap estig csinálhattam, amit akartam, ahogyan ő is.


Rossz volt egyedül, túl sok időm volt rágódni, és persze eluralkodott rajtam a féltékenység.


Azután szokás szerint szerda este elmentem ismerősökkel, volt valami focimeccs, meg egy aranyos lány a társaságban, és a srácok persze felhozták, hogy mi a helyzet barátnő fronton. Amikor zárás után kiraktak minket, még az utcán beszélgettünk, és a lány odajött és a derekára húzta a kezemet, aztán átöleltük egymást, beleszagoltam a hajába, és isteni volt az illata, és éreztem, hogy ott helyben gerincre vágnám, de leállítottam magam, csak ennyi történt. Utána napokig dühös voltam magamra, hogy megijedtem a helyzettől, viszont maga a megcsalás mint érzés, elkezdett bennem dolgozni.


Barátnőm nem sejtett semmit az egészről, mármint a viselkedésem ettől nem változott meg, de maga a helyzet mintha megerősített volna, hogy ne agyaljak azon, hogy vajon ő mit csinálhat nélkülem. Ezután a féltékenység helyett az foglalta le a gondolataimat, hogy nem érzek bűntudatot, és hogy miért nem, és hogy mi lett volna, ha, és hogy meg kellett volna tenni.

Amikor azon a hétvégén találkoztunk a barátnőmmel, jó érzés volt, hogy valami rosszat tettem (vagy nem tettem?), mégsem sejt semmit, és ez tovább bátorított és mérgelt is egyszerre. Maga a féltékenység és az abból következő bizonytalanság lassacskán oldódott bennem, a barátnőm mintha megkönnyebbült volna. Talán már a szakítás szélén voltunk.


A haverok aztán egész héten felváltva azzal a lánnyal és a barátnőmmel szivattak, emlegették, hogy mekkora papucs (vagy puhapöcs, már nem is emlékszem tisztán) vagyok, mi lenne, ha a barátnőm megtudná, hogy milyen rossz voltam, de bátorítottak is, hogy kezdjek már valamit magammal, illetve, hogy itt a lehetőség... De féltem a lebukástól.


A következő szerdán ugyanazzal a társasággal megint elmentünk focimeccset nézni. Aznap este mesélte el egyikük, hogy az "ismerősének az ismerőse" hogyan csinálja ezt a szobás trükköt. Előkerült jónéhány sztori arról, hogy ki és hogyan bukott le, a bennem élő Einstein pedig szépen rögzítette a prefrontális cortex-be a hallottakat a kisördög pedig felhatalmazást kapott a cselekvésre.


A következő három éjszakát ugyanazzal a lánnyal töltöttem, aki elindította a lavinát. Ismerte a helyzetemet, elfogadta, hogy van hosszútávú kapcsolatom. Vasárnap reggel 8-kor ment el, 10-kor érkezett a barátnőm, aki semmit nem vett észre. Én kicsit szomorú voltam, mikor el kellett küldenem, de amikor megjött a barátnőm, már nem foglalkoztatott a dolog. Az első 5 perc után megkönnyebbültem, felszabadultnak éreztem magam. Rengeteget nevettünk, a szex fergeteges volt, csak arra kellett ügyelnem, hogy a szeretőm kapcsán el ne szóljam magam. És a meglepő számomra az egészben, hogy egy fikarcnyi lelkiismeret-furdalást sem éreztem. Az a paradox helyzet állt elő, hogy azért éreztem bűntudatot, mert a megcsalás miatt nem éreztem bűntudatot.


Azt hiszem, annak tudata, hogy irányítom az életem és nem vagyok kiszolgáltatva az ismeretlennek, mert legrosszabb esetben ugyanazt csinálja, amit én - tehát megcsal, miközben én mit sem sejtek - ellensúlyozta magát a féltékenységet. Tisztáztam magamban, hogy ha a barátnőm nem tud róla, akkor nem okozok neki fájdalmat. Leegyszerűsítve úgy éreztem, hogy a párkapcsolati egyensúly felém billen, és ez vonzalmat kelt a barátnőmben.


A következő három hónapban a szeretőmmel két-háromnaponta találkoztunk, este 9 után jött, másnap reggel lelépett. A barátnőmmel mindeközben remekül kijöttünk a távolság ellenére is, tetszett neki a belőlem sugárzó magabiztosság.


Azután a szeretőm lassacskán visszakívánkozott az exéhez, így ismét egyedül maradtam, szóval újra meg kellett oldanom a helyzetet.

2020. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!