Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg úgy a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg úgy a párod, hogy nem derült ki és úgy éltek tovább, mintha mi sem történt volna akár évekig, akár a mai napig?

Figyelt kérdés
Nem, nem akarok megcsalni senkit, egyszerűen érdekel, hogy sikerül e megcsalás után is életben tartani egy kapcsolatot.

2020. okt. 8. 19:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Megcsaltam a férjemet, mert szerelmes lettem a másikba.

Mivel egyik sem szeretett igazán, ki így, ki úgy használta ki a szerelmemet és engem egy nap mindkettővel szakítottam. A szeretőmet tiltottam minden felületen, teljesen lezártam a férjemtől pedig elköltöztem. Nem mondtam meg neki a viszonyt. Jó rég óta punnyadtunk, nem is kellett különösebb magyarázat a szakításra.

Most magamban, és van lehetőségem tiszta fejjel végig gondolni mit is akarok az élettől. Mire vagyok képes, mit várok el magamtól és majd egyszer attók a férfitól, aki viszont szeret.

2020. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
15%
Kár volt reggeli után elolvasni ezt a kérdést. Remélem van itthon hányinger csillapító gyógyszerem. Olyan undort érzek a válaszok olvasása után az emberek felé, hogy tuti egy jó ideig nem is lépek fel ide. Komolyan mondom, sose megyek férjhez, sosem fogok megbízni senkiben. Itt is , és körülöttem is undorító hányingerkeltő embernek nem nevezhető lényeket látok. Köpjetek már, és álljatok alá.
2020. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük utsoló, értjük hogy van véleményed és nem ez volt a kérdés. :) Illetve ismeretlenbe nem ízélkeznék, senkiről se lehet tudni miért is döntött így.
2020. okt. 11. 12:49
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nehéz megérteni, hogy miért nem lehet tisztességesen elválni a másiktól, és utána tovább lépni. Inkább megcsalni valakivel.
2020. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%

Én nem léptem ki, mert egyrészt nem akartam egyedül maradni, féltem a magánytól, másrészt élénken bennem volt az a jövőkép, amit együtt elterveztünk. Mindeközben iszonyat magányos is voltam, maga a távkapcsolat pedig padlóra vágott.

Szerettem vele lenni, már amikor volt rá lehetőségünk. De a fennmaradó 6 napban nagyon rosszul éreztem magam.

2020. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%

Igen,volt ilyen.

Most is együtt vagyunk.

Nem derült ki a viszonyom pedig 1 évig tartott.

Hiszed vagy sem ez a viszony mentette meg a házasságomat.

2020. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!