Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhány hónapja megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónapja megcsaltam a férjemet. Szeretem őt mindennél jobban, nem bírnám ki, ha elhagyna. Hogy tudnám eloszlatni a lelkiismeret-furdalásomat?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk, mindig arra a hibás lépésemre gondolok, ezért nem is élvezem igazán az együttlétet, azóta nem volt orgazmusom, meg kell sajnos játszani. Hogy tudnám elfelejteni, amit tettem?

2020. okt. 9. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem, miért kifogás, ha az egyik fél több hétig távol van... 😄 létezik önkielégítés is. Persze, az nem az igazi, de ha vettél volna egy vibrit és abba ülsz bele, akkor most nem lenne ez 🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok idő. Ha nem tudod a szexet élvezni vele, akkor nagy baj van
2020. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor az a megoldás, hogy újra félredugsz! Gyakorlat teszi a mestert. A harmadik, negyedik eset után már otthon is lesz orgazmusod.
2020. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

A 38-as válaszolóval egyetértek !

Ha igazán szereted, ne mondd el neki !

Küzdj meg magad a problémáddal. Tudom, nehéz lesz, de tíz év múlva már csak egy homályos emlékkép lesz az a egy nyomorult perc.

Eszembe jut egy vicc : Amikor a kisunoka megkérdezi a nagyit, hogy mi az hogy szerető....:) :)

2020. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy össze állsz azzal akivel megcsaltad a férjedet. A férjed talál magának egy 100x jobb nőt mint te voltál. Te pedig minden héten egyszer 1 percig örülsz mint majom a farkának.
2020. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
14:34 hahahah
2020. okt. 12. 16:37
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
A múltat nem tudod megváltoztatni.. idővel jobb lesz. Próbáld az egészet meg nem történtnek nyilvánítani. Ne beszélj róla senkinek, valahogy űzd a tudatod mélyére. Egy idő után tényleg olyan lesz mintha sose történt volna meg.
2020. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
93%
A lelkiismeret-furdalás a büntetésed, ne próbálj meg kibújni alóla.
2020. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
87%
Csald meg velem is, akkor az előzőt már el is felejted. Ígérem, én két percig is bírni fogom!
2020. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Had mondjam el én is, hogy mit gondolok erről, mert nagyon egyoldalú válaszokat kapsz a sok megcsalás fétises embertől.

Én a barátnőmmel nyitott kapcsolatban vagyok. Méghozzá értékalapú és partneri, hosszútávú nyitott kapcsolatban, ami nem, nem szexkapcsolatot jelent, hanem érzelmit és szellemit is.

Ezt csak azért írtam le, hogy tudd ki írja ezeket a sorokat.


A legkönnyebb dolog megdobálni téged ilyenkor és lehordani mindennek, amikor valójában ezt sokan és sokszor elkövetik és manapság ez inkább egy társadalmi jelenség mintsem 1-2 ember önálló bűne. Ma kb 10ből legalább 6 házasságban vagy kapcsolatban volt már megcsalás. Ez inkább a többséget jelenti, mint a kisebbséget. Nem megoldás pusztán az egyén felelősségét kell megállapítani ilyenkor, hanem igenis észre kell venni a társadalmi folyamatokat és a törvényszerűségeket emögött és ezeket is fel kell sorolni okokként.

A sok megcsalás elsődleges oka szerintem a korszellem megváltozása. Ami eddig működött, a monogámia, manapság már nem működik olyan jól, mert átléptünk egy határt. Túl sok a szexualizált tartalom, ami bombáz minket a mindennapokban. Túl sok partnerünk volt a feleségünk, férjünk előtt. Túl sok a lehetőség, ami körbe vesz minket. Minden pillanatban csak 1 kattintásra vagyunk egy lehetséges szexpartnertől (tinder, badoo, stb).

A monogámia az amikor egy életre választunk egyetlen partnert. Várunk a házasságig, hogy elveszítsük a szüzességünkket együtt és fogadalmat teszünk egymásnak ennek megtartására. Ez így működik is. Ez a 19. század működése.

Manapság viszont nem ez a gyakorlat. Egy embernek mielőtt megházasodik van átlagosan 10-20 partnere, egy éjszakások, rövidebb-hosszabbtávú kapcsolatok. Miből gondolja bárki, hogyha előtte nem volt elég 1 ember és folyamatosan váltogatta a partnereit, akkor majd hirtelen elég lesz egyetlen ember 20-25-30 évig?

Hiszen végül is ez a cél, nem? Egy olyan modellt megteremteni, amiben képesek vagyunk leélni egy életet és lehetőleg egymás megnyomorítása nélkül és boldogan.

Szerintem nyugodtan kijelenthetjük a tapasztalataink alapján, hogy a monogámia a nagy többség számára a mai megváltozott körülmények között NEM MŰKÖDIK. Hát alkossunk akkor más szabályokat, amiknek meg tudunk felelni!

Ki mondta, hogy csak így lehet élni vagy így kötelező élni?


Tehát az én következtetésem az, hogy a megcsalás bűnét nem akkor követted el, amikor elmentél egy másik férfival henteregni, hanem akkor amikor felépítetted a párodban azt a hamis képet hogy te képes vagy úgy leélni egy életet, hogy nem nézel másra.

Ez a csalás a megcsalásban.

Az én barátnőm úgy megy el más férfival henteregni, hogy közben olyan szabályokat alkottunk, amik ezt bizonyos körülmények között megengedik és nem veri ez szét a kapcsolatunkat. Ezért nem megcsalás, amikor ezt ő teszi. Hiszen nem csal.

A mi szabályainkat sokkal könnyebb betartani, de nehezebb velük azonosulni.

2020. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!