Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhány hónapja megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónapja megcsaltam a férjemet. Szeretem őt mindennél jobban, nem bírnám ki, ha elhagyna. Hogy tudnám eloszlatni a lelkiismeret-furdalásomat?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk, mindig arra a hibás lépésemre gondolok, ezért nem is élvezem igazán az együttlétet, azóta nem volt orgazmusom, meg kell sajnos játszani. Hogy tudnám elfelejteni, amit tettem?

2020. okt. 9. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Járható út lenne esetleg még az is, hogy ha például neten keresnél pszichológust, elmennél hozzá tanácsot kérni, a hosszas beszélgetés során biztosan jobban rálátna a szituációra. Vannak akik megjelölik, hogy ilyen problémával különösen lehet hozzájuk fordulni.
2020. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem egyébként a válaszadókat, miért hibáztatják a kérdezőt, az ítélkezés helyett (ami sehova sem vezet) inkább segíteni, tanácsokat adni kellene, lenne érdemes.
2020. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
91%

22.


Mert az igazi választ nem fogadná el, mert az így indítana, hogy tessék bevallani a párnak a dolgot, mert egészen addig amíg ez nem történik meg, addig egyrészt hazugságban fog élni (nem lesz jobb, amíg együtt vannak), és lehet félni, hogy mikor derül ki. És ez nem valami 20 éves történet aminek nincs esélye kiderülni.


Hogyan hazudhat valaki annak akit elvileg mindennél jobban szeret? Hazudni mindenki szokott, sokat is, de nem annak akit mindennél jobban szeret elvileg.

2020. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan már, a férfiak nagy része amúgy is félreqúr.. Nem kell nagyon marcangolni magad, simán felejtsd el. Ahogy mondani szokták, "nem volt benne érzelem, ez csak szex volt", és ahogy olvasom, annak is gyatra..


Felejtsd el, és lépj tovább.

2020. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
63%

24.


Tehát más feltételezett bűne mentesít más bűnöseket...? "Biztos ő is csalt!" Ez arra emlékeztet amikor a sikkasztásért elítélt emberke rábökött a bíróra, hogy "biztos ő is csal" és emiatt őt magát sem lehet bűnösnek kinevezni, hiszen "mindenki csal".

2020. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
36%
Egy jó sz*pással kenyerezd le a férjedet és légy a kedvére. Mi kéne még mégis? Visszacsinálni már nem lehet, felesleges agonizálni rajta.
2020. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
41%
Nehéz l elfelejteni, együtt kell vele élni.
2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
66%

24.

Nem mentesít. De nem is kell mentegetőzni sem. Én azt mondom, szembe kell nézni önmagunkkal, és elfogadni azt, akik vagyunk ( és néhányan nem szentek, ez van). A döntéseink és hibáink is hozzánk tartoznak.

2020. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
megbántanám ha elmondanám. munkája miatt sokszor van hetekig távol, egy volt gyerekkori barát az egy perces történet okozója. nagyon nyomult, háromszor volt nálam, de nem mentem bele a párom miatt, negyedszerre sajnos igen. ha elmondom vége lenne
2020. okt. 9. 18:54
 30/53 anonim ***** válasza:
82%

28.


Ez igaz, de akkor a felelősségvállalás is benne kellene, hogy legyen, nem? Elég szomorú tény az, hogy rengeteg a hasonló eset és mennyi ember élhet így, hogy nem tudja, hogy akivel van az vajon hányszor lépett félre (akár férfi, akár nő). Néhány kiderül, de a legtöbb nem.


Ez lenne az a híres szerelem/szép házasság amiről annyit regéltek nekünk (és teszik ezt a mostani gyerekekkel is) gyerekként? Ez is egy társadalmi hazugság lenne, egy illúzió, semmi több? Ez most senki ellen nem szól, csak ez olyan kiábrándító. Bár a világon szinte minden az, amiben az emberi tényező megjelenik.

2020. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!