Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam az exemmel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az exemmel de megbántam?

Figyelt kérdés

(26eves srác vagyok, barátnőm 25)

Megcsaltam a jelenlegi párom az exemmel//szünetet kértem, hogy tisztazhassam magamban a dolgokat azzal az indokkal, hogy kavarognak bennem az érzések, mást nem tud a jelenlegi párom//

Szóval. Exem felkeresett. Hónapokig irkalt hivogatott ..úgy, hogy tudta van párom... öngyilkossággal fenyegetozott..képeket küldött..hogy vagdossa az ereid...úti a falat olyan ideges..hogy elbaszta és szakított velem régen....(vetések az oklei)...

Szóval nem is értem magam...elpultam...hogy ennyire szeret, hogy öngyilkos lenne miattam.....szóval szünetet kértem a jelenlegi paromtol...aki felfogta felnőtt nő révén..nem örült neki de elfogadta...ebben az időszakban megcsaltam az exemmel ...amit megbántam mélyen...mert a jelenlegi párom szeretem rájöttem.

Szerintetek elmondjam a jelenlegi páromnak vagy titkoljam? Esetleg én vessék véget a kapcsolatban, úgy hogy nem árulom el neki, hogy megcsaltam? Nem akarok fájdalmat okozni neki...ha már vége kell,hogy legyen ..ne érezze ez miatt magát rosszul.

Szerintetek?



2020. okt. 19. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A lényeg.

1)Exem felkeresett..,hogy szeret.stb.ongyilkossaggal fenyegetőzött...képeket küldött arról, hogy vagdossa az ereit..stb.

2) szünetet kértem a jelenlegi paromtol

3) megcsaltam az exemmel

4) megbántam

5) elmondjam vagy ne ?

2020. okt. 19. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szüntetet kértél, ha most szakítasz vele végleg, akkor legalább nem kell átélnie azt a megaláztatást, hogy elárultad a bizalmát és megcsaltad.

Az elmegyógyintézetes exedet meg a zsarolás első jeleinél le kellett volna állítanod. Ezt is elcseszted.

2020. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát egyrészt hülye vagy, hogy elhiszed az öngyilkossági hisztijét az exednek. Ebből is látszik, hogy lecseréltél egy felnőtt, érett embert egy ovis, éretlen kislányra.

A nap végén te tudod, hogy tudsz-e élni azzal a tudattal, hogy egyszer az exeddel voltál. Én nem ítéllek el, a lényeg, hogy tanultál ebből.

A kérdés viszont: az exed most 1000%, hogy nincs többet képben? Elfogadta, hogy te nem akarsz tőle semmit?

2020. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3/3.

Nem lehet tudni nála. Sajnos.

De már tuti nem történne meg többet a dolog.

Illetve hozzá tenném tényleg olyan képeket küldött...hogy nélkülem nem tud élni...megvágta az ereid...illetve kárt akart okozni magában.

Ütötte a falat...úgy, hogy több mint két hete sebes mind két keze...

2020. okt. 19. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te meg vagy zsarolva. És olyan bolond vagy, hogy bele is mentél.

Jobb a pszicho tyúk, mint a mostani barátnőd? Valamiért csak az exed lett.

Ja elbasztad.

2020. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5/5

Igen. Az exem lett. O szakított. Illetve régen teljesen normális volt ezt sose néztem volna ki belőle

A mostani éne egyaltalan nem tetszik

De elkurtam igen.faj is nagyon de nem tudok mit csinálni már

Az a kérdés. Hogyan tudnám megkímélni a legjobban a fajdalomtol a mostani barátnőm.

2020. okt. 19. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Most így viselkedik az a nő akkor folytatni fogja. Kifogja zsarolni, hogy hagyd el a barátnődet, elfogja érni, hogy vedd el feleségül. Ha megszerzett te nem leszel más, csak papucsállatka. Még azért is órdenáré jelenetet fog csapni, ha véletlenül ránézel egy plakátra amin egy nőnemű lény van.


Szóval vagy most megszakítod az exeddel a kapcsolatot örökre, vagy átmész valamilyen megalázott lénybe. Tipikus leírása a családon belüli erőszaknak... Tudod, nem csak a nők lehetnek az áldozatok!


Ha jót akarsz akkor állj oda a jelenlegi párod elé és mond el neki, hogy kellett a szünte, mert nem voltál biztos benne, hogy mit érzel, de most, hogy kitomboltad magad rájöttél, hogy csak őt akarod. Ha akarod elmondod neki az exed, ha nem, nem. Az tuti, hogy igyis úgyis ki fog derülni. Ha másképp nem akkor az ex fogja elmondani, mert ő magának akar téged. Esetleg elmondhatnád az igazat, hogy az a nő rádmászott, fenyegetett, blabla... Látta, hogy épp "szabad vagy" és kihasználta a lehetőséget... Te meg engedtél, mert ugye épp szünet, meg blablabla... Ha szerencséd van és szeret annyira akkor elviseli és megbocsájt... Ha nem akkor ez van...

2020. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a meglátásom ha nem te fogod elmondani a barátnődnek majd ő megteszi.

Szerintem menj elébe a dolognak, és onnan már a mostani nőd dönt.

2020. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Más kérdésekben miért szólják le azokat, akik szerint rengeteg jó pasi egynél több nőt "befoglal" egyszerre és sok más férfinak ezért nem jut nő. Itt az élő példa! Mi kell még? És itt azt a kamut sem lehet rá mondani, hogy "de a nők is van hogy egynél több pasival kavarnak". Az sokkal ritkább jelenség.
2020. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs bizonyítéka az exednek, akkor építsd le nagyon keményen, határozottan! Tudom, hogy le fognak pontozni, de a barátnődnek hazudj! Mondd, hogy nyomult rád az exed, talákoztatok és elmondtad, hogy neked van valakid. Valójában ezt tedd is meg, s utána beszélj a barátnőddel! Így "csak" annyit fogsz hazudni, hogy letagadod a dugást.


Ha van az exednek bizonyítéka, akkor ugyanígy építsd le, mert egész életedben zsarolni fog! A barátnődnek pedig mondd el, hogy megcsaltad!

2020. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!