Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretői viszony nem rizikós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői viszony nem rizikós?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy aki egy belemegy egy ilyenbe, nem fél hogy lebukik? Itt most 99%-ban a férfiakra gondolok. Szóval hogy pl. a nő megzsarolja? Felvételt készít amit akár átdobhat a feleségnek, esetleg a munkahelyén húzná elő ezt az adu-ászt. Vagy terhes lesz, aztán akkor mit lép a zavarosban pecázó férj? Vaaagy, mi van akkor ha a nő férje rájön arra, hogy a felesége félre***, aztán akár meg is ölheti, de egy súlyos testi sértés az bármikor benézhet. A gyilkosság sem annyira ritka, én konkrétan négyről tudok, amiből kettőt olyan személyek követtek el, akiket látásból ismertem is. Ezekre a rizikó faktorokra nem szoktak gondolni a férfiak, mielőtt belemennek a játékba?

2020. okt. 19. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk az ilyen hősvitézekre, akiknek évek óta nincs szex, de rezegnek mint a nyárfalevél a riválisnak még a gondolatától is, nem igazán szoktak tapadni a nők, szóval ilyen gondod sose lesz, ne aggódj!
2020. okt. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11-es. Most ez hogy jön ide? Meg mi ez a személyeskedés? Anyu nem kente meg reggel vajjal a zsömlét és most durci vagy? Vagy a kávézaccból jósoltál, és ott az derült ki hogy bajom van a nőkkel?


Egyébként köszi, nem aggódom! :D

2020. okt. 20. 09:49
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Voltam szerető... Le is buktunk.. Igen vártam, éreztem, hogy a férj (aki mellesleg egy nagyon normális fickó) egyszer rámtámad. Mind lelkileg, mind testileg igyekeztem fölkészülni a "találkozásra". Kidolgoztam egy stratégiát amellyel úgy érzem sikerült a nagyobb balhét kivédeni, ami egyikünknek sem lett volna jó. Ha földig vert volna sem bántam volna ez a szeretői,szerelmi viszony volt életem legcsodálatosabb éve. Itt még nem ért véget a viszonyunk, de nemsokára befejeződött. Persze a hölgy nem vált el a férjtől, én pedig kezdhettem újból felépíteni az életemet.

57F

2020. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Voltam pár hónapig szerető, mert nem tudtam nemet mondani a lánynak. Ismertem a férjét és tudtam, hogy gyanakszik. Neki stresszebb volt, mert nem volt bizonyítéka, de tudta, hogy ha nem lettek volna házasok, akkor már dobta volna a lány.

Szerettem a lány, ezért nem akartam lebukni. Nem akartam tönkretenni az életét. Kockázatos volt, ezért nem folytattuk.

Később elvált és ő lett a szeretőm. Ugyanúgy végződött. Most ő akart többet, de én nem szakítottam. Ő is megértette, hogy nem vethetek véget a kapcsolatomnak miatta.

Mindig benne van a lebukás.

2020. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem. Itt a rizikó az, hogy ki hogyan kezeli magát a lebukást!
2020. okt. 20. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!