Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek a párjáról megtudtam, hogy pár hónapja van valakije. A lánynak, akivel kavar a háta mögött, és nekem van egy közös ismerősünk, aki átküldött pár képernyőfotót a beszélgetésekről. Tudom, hülyén fog hangzani, de nem én akarok az a személy lenni, aki ezt elmondja a barátnőmnek, nem én akarom összetörni a szívét. A közös ismerős úgyszintén nem fogja elmondani neki. Valahogy le szeretném buktatni a pasit, de nem tudom, hogyan, hiszen nem tudom, mikor találkozgatnak...
2020. okt. 20. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Kamu profilon küldd el a képernyőfotókat.
2020. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Mi közöd hozzá?

Ha te nem akarod lebuktatni akkor a kérdést sem értem.

2020. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Én anno örültem volna, ha van egy kedves lány, fiú, akàrki vagy egy barátnőm a közelemben, aki szól róla. Mindenki lapított... :(

Persze fájt volna, de nem arra haragudtam volna, aki szólt. Főleg ha bizonyítékot is ad. Így is fájt, plusz az időmet is pazaroltam egy senkiházira. Persze ez az én véleményem. Vannak nők, akik inkább nem akarnak ezekről tudni. Kinek mi.

2020. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Törődj a magad dolgával.
2020. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Óvatosan, névtelenül akár. Én biztos tudni akarnám, ha a párom ilyen lenne.
2020. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Én szólnék neki!
2020. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartanám igaz barátomnak, aki elmondja.
2020. okt. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szólnék neki, és ha a barátnőm tudná, hogy a párom meg csal, nekem pedig nem szól semmit, azt hiszem el gondolkodnék a barátságunkról. Mert ugye a barátodnak jót akarsz és véded. Én simán el mondanám.
2020. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én sem játszmáznék, egy igazi jó baráthoz az is hozzá tartozik hogy ilyen esetekben megtesz valamit a másikért még ha igaz is.


Amikor egyszer bennem felmerült a gyanú hogy az egyik legjobb barátnőm pasija -akivel szintén nagyon jóban vagyok/voltam- megcsalja v legalábbis sanszos, akkor rögtön első alkalommal amikor találkoztunk elmondtam. Mármint nyilván nem ezzel kezdtem hogy szia, lehet béla megcsal, eltelt par óra, amikor elmondtam akkor nyugodtak voltak a körülmények de ő is azt mondta hogy ez így jobb.


De ha ennyire félsz (bár nem tudom mitől) akkor csinálj egy új emailt, ami nem a tied, kvázi névtelen és küldd el a képeket.

A kamu fb profilt én bem biztos hogy bevenném, de azt is lehet csinálni.

2020. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem kell szólni. A nők igenis tartsanak össze. Minden fatökű aki kapcsolatban van de massal van vagy ajar lenni, bukjon csak le. Meg kell adni a lehetőséget a nőnek hogy normális párja lehessen. Szólj neki, nagyot fogsz nőni a szemében és vigasztalhatod is.
2020. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!