Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az exemmel?

Figyelt kérdés

A mostani párom sajnos megcsaltam az exemmel.

Meg a kapcsolatunk ismerkedési fázisában az első héten.

Eltelt fél év.

Felbukkant az exem, hogy bekop ha nem szakitok a jelenlegi párommal mert ő szerelmes belém...

Nem engedtem neki...erre fel..nem bekopott, hanem öngyilkossággal fenyegetozott...küldte a képeket, hogy, felvagja az erdei ha nem leszek vele....(valóban megvágta)...szétverte ököllel a falat..ömlött a vér belőle...stb stb

Akkor a jelenlegi paromtol szünetet kértem minden féle magyarázat nélkül(nem akartam, hogy, az exem tönkre tegye a jelenlegi párom érzelmileg...és engem se) így inkább megpróbáltam engedni a jelenlegi párom...majd addig addig zsarolt az exem, hogy lefeküdtem vele..ez volt a feltétele..hogy, nem rontja el a jelenlegi (volt) páromnak a rólam alkotott képet.

..sajnos bedoltem neki....és lefeküdtem vele...de nagyon megbántam...és fáj, hogy nem voltam teljesen őszinte a párommal mert az elején sokkal kissebb titkot kellett volna elmondani neki......elméletileg nagyon szerelmes a párom (volt) mai napig belém.....és én is szeretem...szerintetek ..elmondjam neki a dolgokat..és hátha kibekul velem?



2020. okt. 27. 02:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon kényes ügy,nagyon nem is értem,bocs de ez az igazság.

Inkább a rendőrségnek kellet volna el küldeni azokat a képeket amit a volt párod küldött neked és a zsarolási üzeneteket is.

Nagyon nem értem most akkor pontosan kit is szeretsz igazából?

2020. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarsz vele békülni, és nem akarsz hazugságba keveredni mindenképp. Óriási hibát követtél el hogy engedtél az exnek, de újra fog próbálkozni, nem fog összejönni, hogy ezt örökre eltitkold. Arra viszont készülj fel, hogy nem biztos, hogy ezt meg fogja bocsátani.
2020. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Én elmondanám neki. Már zsarolni sem hagytam volna magam. Számomra az ismerkedési fázis még nem ígéret a párkapcsolatra, fordított esetben sem csinálnék abból nagy ügyet, ha utólag kiderülne, hogy két randi között volt pl valakivel vagy mással is randizott vagy ilyesmi. Pedig ha valaki, én nagyon érzékeny vagyok a hűségre és ha pár héttel később történt volna ez, mikor egyértelművé vált, hogy mi együtt vagyunk és abbahagyjuk másokkal az ismerkedést, akkor vágnám is kifelé utólag is.
2020. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát gratulálok. Félrekefêlgetsz az exszeddel ami amúgy elmebeteg, miközben van egy normális párod, aki szeret.

A rendes emberek meg magányosan senyvednek. Nem hazudok, remêlem, hogy van még igazság, és meg fogod szívni. Egyedül a párodat sajnálom, bízom benne, hogy megtalálja a boldogságot vki más oldalán.

2020. okt. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Buta vagy! Az ilyen elmeháborodottal nem kell foglalkozni! Ezeken nem lehet segíteni!
2020. okt. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Lefeküdtél exeddel, hogy ne árulja el a kapcsolatod elején is megcsaltad vele a párod? Ne haragudj, de milyen ember vagy, hogy lefekszel inkább valakivel minthogy őszinte légy a pároddal akit elvileg szeretsz? Inkább szakíts, ha akarod mondd el mi történt, nem érdemli meg, hogy amikor egyik exed rosszul érzi magát majd mi fog megvigasztald.
2020. okt. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Szerintem megvallanàm az igazsàgot a legutóbbi volt pàromnak, és nem kérnék tőle folytatàst.


1, semmilyen jogod nincs hozzà,

2, erkölcsileg nemigen vagytok egy szinten,

3, még a sztoriban ő az egyetlen, aki épelméjűnek tűnik.

2020. okt. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát te nagyon butácska lehetsz.

Elárulom neked, hogy aki valóban meg akar halni, az csendben teszi, egyedül, hogy nehogy megmentse valaki. Nem fotókat küldözget...

Te meg jól bedőltél egy nárcisztikus barom érzelmi manipulációjának.


Javaslatom, hogy soha többet ne lásd egyiket se, és kezdj új életet valami normális emberrel.

2020. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
86%
Rettentően buta vagy. A miértet már elöttem leírták szegény párodat sajnálom amiért ilyen ostoba riba ncba szerelmes...
2020. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Legyen már benned egy kis empátia jelenlegi párod iránt. Értem én, hogy az exed még most is képes téged érzelmileg teljesen sakkban tartani. Viszont a te gondolkodásod sincs rendben. (elméletileg nagyon szerelmes a párom (volt) mai napig belém) ezzel akkor le is van rendezve mert akkor bele fér még majd neki? Mi lesz ha majd harmadjára is "becsap"? Szakíts a mostani pároddal mert minden ilyen hibáddal csak benne is mély sebeket hagysz ő is egy ember nem a te kis terápiás eszközöd.
2020. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!