Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban abortuszra menni megbocsáthatatlan lenne nektek?

Figyelt kérdés
Teherbe estem a páromtól. Tudom, oda kellett volna figyelnem,most az egyszer nem figyeltünk oda és besikeredett. Nem szeretném megtartani,még csak 20 vagyok. Ha a páromnak mondanám,valószínűleg rá akarna beszélni,hogy tartsam meg. Ő már van abban a korban és anyagi helyzetben,hogy ez nem okozna neki gondot. Én viszont így se vállalnám. Szeretnék gyereket,de csak később. Épp eléggé utálom magam most emiatt,és ha a párom megtudná,úgy érzem,hogy nagyot esnék a szemében. Másrészt fogalmam sincs hogy tudnám ezt eltitkolni,lelkileg már most kivagyok. És testileg se egy kis dolog... Mit tegyek?
2017. nov. 22. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Erre szokták mondani hogy hazugságra nem építünk kapcsolatot. Igen ez kemény dolog de ha nem tudjátok felnőtt módjára megoldani akkor később más kemény helyzeteken is gondjaitok lesznek. Egy abortuszt nem lehet csak úgy eltitkolni mint írtad lelkileg és testileg is megviselő és akár így akár úgy ki fog idővel bukni mi a baj. Lehet hogy azzal hogy közlöd hogy elveteted a babát esel a szemében de egyrészt felnőtt ember felelősséget vállal a tetteiért másrészt gondolj bele mit fog érezni és gondolni ha rá jön hogy "kijátszottad".

És ne hagyd magad lebeszélni az abortuszról ha úgy érzed neked nem kell ez a baba.

2017. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Huh... szerintem mondd el neki, lehet, hogy "esnél a szemében", de ha eltitkolod és esetleg később mégis kiderül valahogy, az sokkal durvább lenne.
2017. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
66%
Igen, részemről megbocsáthatatlan lenne.
2017. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 Lazy Lover ***** válasza:
83%
igen!
2017. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, nem árt ha tud róla az apuka. Legfeljebb nem értetek egyet a megtartásában de nem kötelezhet rá hogy megszüld a gyermekét.
2017. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy annyira kiábrándul belőlem,hogy már nem a leendő gyerekei anyját és élete párját látja majd bennem.
2017. nov. 22. 17:22
 7/54 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem tudjátok ezt megbeszélni, és nagyot esnél a szemében az után is, hogy elmondtad neki az érveidet, esetleg rámenne erre a kapcsolatotok, akkor nem csak most nem kellene gyereket vállalnotok, hanem később sem. Mindenképpen mondd el neki, beszéljétek át a dolgot. Ha nem sül ki egységes döntés a végén, akkor terhesség nélkül sem érdemes folytatni a kapcsolatot.


Ezen kívül, a párodtól függetlenül gondold végig az összes lehetőséget, járj utánuk, a pozitív és negatív oldalnak egyaránt. És úgy hozd meg a döntést, hogy biztos vagy magadban. Muszáj most ehhez is felnőnöd lelkileg, és azt a megoldást megtalálnod, amivel utána a helyzethez képest nyugodt lesz a lelkiismereted. (Akár az abortusz, akár a megtartás mellett döntesz.)

2017. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
44%

Ha később teherbe esnél tőle tervezetten és a kezébe kerülne a kiskönyved - bizony egyből lebuknál, abba be fog kerülni az infó...


Egyébként én első körben iszonyatosan felképelnélek, aztán úgy repülnél, hogy lábad sem érné a földet...

2017. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Ez nekem a legnehezebb,én szenvedek meg mindent a legjobban.
2017. nov. 22. 17:30
 10/54 anonim ***** válasza:
59%
És azért azt se felejtsd el, hogy egy abortusz után az is előfordulhat hogy nem lehet többé gyereked
2017. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!