Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyiket tudnád inkább megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tudnád inkább megbocsátani?

Figyelt kérdés

1. Ha a férjed 12 év után egyszer csak a hátad mögött titokban összejön a kolléganőjével, akivel egymásba szeretnek. Neked otthon azt hazudja, hogy sokat túlórázik, miközben valójában a nővel van. Munka után vásárolni viszi a nőt, fodrászhoz, műkörmöshöz hordja, kávézgatni járnak, neked közben azt mondja, hogy menj haza busszal és ne várj rá, mert tovább bent kell maradnia az irodában. Hajnalig beszélget a nővel messengeren, de ha megkérdezed, mit csinál, azt mondja, csak játszik a telefonján. Éjjelente, amikor azt hiszi, hogy te már alszol, titokban kioson a hálószobából, hogy telefonálni tudjanak. A félretett pénzetekből albérletet fizet a nőnek, de erről is hazudik neked, és körömszakadtáig titkolja a viszonyát, míg végül lebukik.


2. Ha a férjed 8 év után megkér, hogy üljetek le és beszéljetek őszintén. Elmondja, hogy úgy érzi, el szeretne válni, mert beleszeretett valaki másba a munkahelyén. Nem történt közöttük semmi sem, azon kívül, hogy rengeteget beszélgettek egymással, és nem is akar a hátad mögött belemenni egy titkos viszonyba. A hölgy még nem tudja, hogyan érez, mert először veled akart őszintén beszélni erről és tisztázni a helyzetet. Te elfogadod, bár fáj. Azt mondod, rendben, menjen, végtére is, ezzel nem igazán tudsz mit csinálni. Külön költöztök, a férjed randizni is kezd a másik nővel, majd 1-2 hét után rájön, hogy tévedett az érzéseivel kapcsolatban és nagyon rossz döntést hozott, amikor el akart válni.


A végén mindkét férj őszintén bocsánatot kér. Beismeri, hogy nagyon nagy hibát követett el, de szeretne lehetőséget kapni tőled, hogy jóvá tehesse a tévedését, mert rájött, hogy fontos vagy neki és ha még lehetséges, mindent el szeretne követni, hogy helyrehozza a dolgokat, mert szeretné megmenteni a házasságotokat.

Te melyik esetben tudnál megbocsátani?


Gyerek egyik esetben sincs.


U.I.: Mind a két eset megtörtént - az egyik családon belül (nem velem), a másik baráti körben (konkrétan a legjobb barátnőm húgával).


A két eset közül te meg tudnád bocsátani a férjednek valamelyiket is? Adnál-e a két eset közül bármelyikben is egy második esélyt?



2020. nov. 16. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Egy idő után valószínűleg megbocsátanék mindkettő esetben, viszont egyik esetben sem fogadnám vissza.
2020. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Az elsőt biztosan nem fogadnám. A második sok mindentől függ, de szerintem nem. Méghozzá azért nem, mert annyira nem voltam fontos neki, hogy ha bele is habarodott a nőbe, akkor inkább vele szakítson meg minden kapcsolatot, és velem próbálja megoldani a problémát.
2020. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

Az a helyzet hogy a valóságban egyik esetben se bocsát meg egy nő se. Pedig a második esetben meg kéne.

Ezért van a titkolózás. Mert az őszinteséggel mindig rosszabbul jársz. Aki ezt tagadja, az nézzen jól magába mielőtt válaszol.

2020. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyerek, minek fogadnám vissza. A második férfit valahol megértem, mert voltam ilyen helyzetben. Nem akart ő rosszat, csak boldognak lenni. Viszont tudom, hogy azért estem kísértésbe, mert a páromat bár szerettem mint embert, mégsem ő volt az igazi. Akit tényleg szeretek, amellett nincs fellángolás más iránt, mert ővele foglalkozom és senki más nem tud édekelni.

Biztos hogy a második férfinak is lesznek még ügyei. Ő tisztességesen akar játszani, csak maga se tudja pontosan mit akar. Nos nekem ez nem lenne elég. Talán ha lennének gyerekek. De valójában akkor se.

2020. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem.. Sunyi kis szar alak, közöm ne legyen hozzá, akkor se ha régóta együtt vagyunk. Erre én nem építek egy perccel se tovább.


A második őszinte. És bármi szar van, egyenes lesz. Erre már építenék. Persze miután eldöntöttem hogy meg tudom e bocsátani. Ha nem, akkor nincs értelme folytatni. De ha magamban valóban túl tudok lépni ezen, akkor igen, folytatnám vele, mert számíthatok az egyenességére és az őszinteségére.

2021. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!