Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Boldog hàzas életben, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog hàzas életben, egy harmadik érzelmi kapcsolatra? Mâsok is jàrtak màr igy?

Figyelt kérdés
Szomszéd férfi 2. Feleségként beszél a velük szoros kapcsolatban állo női baràtnőjéről. Ez nem is olyan ritka jelenség?
2020. dec. 7. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem teljesen értem a kérdést, de az biztos, hogy neked nem a szomszédod vélt vagy valós boldog házaséletével és esetleges harmadik személyekkel kéne foglalkoznod...
2020. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol boldog a házas élet ott nincs harmadik. Aki másképp gondolja csak magát próbálja mentegetni és gyáva kilépni. Ezt nem kell szerintem túlmagyarázni.
2020. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És az asszony mit szól ehhez?
2020. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy fiatal házaspárt. Teljes harmóniában éltek,/biztos azóta is./ Szerettek maguk köré csapatot gyűjteni, magyarul társaság kedvelők voltak.

A feleség ruházta fel a barátnőit viccesen ezekkel a címekkel: "2. feleség, 3. feleség. Persze ezt nem kellett komolyan venni. Egymás után születtek a gyerekeik.

2020. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!