Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire utal ez a viselkedes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedes a szerető részéről?

Figyelt kérdés

Negatív kommentelők kíméljenek!


Házas pasi szeretője vagyok már úgy kb. 2 és fél éve.

Igazándiből sosem mentünk bele érzelmi dolgokba,bár ha rajta állt volna akkor igen. Viszont én az ilyesfajta megnyilvánulásait mindig is ignoráltam. A lényeg, hogy mostanság találkoztunk. Ki is jelentette, hogy csak egy gyors szex. Oké, megvolt. Azóta írt majd válaszoltam neki de csak egy gif-el ,mert amolyan jelentéktelen dologról beszéltünk. Majd ezt látta s erre nem válaszolt mégis mindennap megnézi a napomat tehát bejelentkezik az adott fiókba de írni nem ír. Itt csak velem beszélget. Ne értsétek félre, nem érzek se gondolok többet bele hisz már nem mai a kapcsolatunk csak úgy igazándiból elgondolkoztam rajta,hogy miért figyel? Várja,hogy írjak? De mit írhatnék neki? Tökre nincs semmi témánk a szexen kívűl akkor mire vár,hogy én keressem? Kicsit így átfutott az agyamban,hogy ez mégis mi a l*sz@r lenne? Tőllem aztán várhatja! Ha mégis azt várja ,hogy beszéljünk miért nem ír ő rám?

Fogalmam sincs mi zajlik ebben a pasiban. Ezért kíváncsi lennék ti,hogy gondoljátok?


2020. dec. 23. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, kíváncsi hogy írsz-e. Majd leszokik róla.
2020. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Mutogathatsz, ugyanolyan sz**R alak vagy mint ő. Már nem oviban vagyunk, hogy "dehát ő is azt csinálja". Van egy "ártatlan" ember akinek a hülyítésében és lelki bántalmazásában te most aktívan szerepet játszol. Azzal sem érdemes előjönni, hogy akkor mással csalná meg, mert akkor is te vagy az az ember most. Dughatnál 100 másik férfival, de ennyi nincs benned. Őt sem tartom többre, de az a pofátlanság, hogy még te teszel fel kérdést, mert a megcsalás nem megy tökéletesen. Kva betegnek kell lenni az ilyen embereknek, hogy tükörbe tudjanak nézni. Tudom sokan vagytok. Bár az ilyen pszichopatákat mint te, tudom nehéz meghatni.
2020. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdező tökéletes példa, hogy miért kell vagy okos, vagy NAGYON buta nő szeretőnek.
2020. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Kíváncsi rá, hogy mikor kezded hiányolni, tudni akarja, hogy mennyire fontos neked. Valószínű, hogy lassan szakítani fog.
2020. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező :)

Soha a megátalkodott büdös életbe nem kerülnék ilyen helyzetbe. Mert van gerincen.

2020. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Legyél türelemmel, majd jelentkezik, ha kell a puncid. Most lehet lesz pár nap szünet, hisz a szeretet ünnepe lesz, a család ilyenkor jobban simogatja a lelket.

Egyedülállót nem leltél?

2020. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem leltem kedves utolsó válaszoló :)
2020. dec. 23. 23:36
 8/16 A kérdező kommentje:
Na végre egy kedves válaszoló :)
2020. dec. 23. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Unatkozik, asszony mellett sz@r lenni és fantáziálgat, hogy megpattanjon stb. Amíg nem ír ilyen baromságokat, addig örülj. Ha meg szerelmes és betoji mondani, akkor így járt. Esetleg aggódik, hogy lesz egy új palid egyszercsak és ezt figyelgeti, mert akkor ő koppanna. Egyébként meg így covid alatt lehet nincs is jobb dolga, mint figyelgetni.
2020. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

2 éve dug, de mást nem kapsz tőle.


miből gondolod, hogy az ő szórakoztatásán, kielégülésén, és ego tuningján kívül bármi de bármi jár a fejében!


Keress rá a whisful thinking kifejezésre

2020. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!