Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire utal ez a viselkedes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedes a szerető részéről?

Figyelt kérdés

Negatív kommentelők kíméljenek!


Házas pasi szeretője vagyok már úgy kb. 2 és fél éve.

Igazándiből sosem mentünk bele érzelmi dolgokba,bár ha rajta állt volna akkor igen. Viszont én az ilyesfajta megnyilvánulásait mindig is ignoráltam. A lényeg, hogy mostanság találkoztunk. Ki is jelentette, hogy csak egy gyors szex. Oké, megvolt. Azóta írt majd válaszoltam neki de csak egy gif-el ,mert amolyan jelentéktelen dologról beszéltünk. Majd ezt látta s erre nem válaszolt mégis mindennap megnézi a napomat tehát bejelentkezik az adott fiókba de írni nem ír. Itt csak velem beszélget. Ne értsétek félre, nem érzek se gondolok többet bele hisz már nem mai a kapcsolatunk csak úgy igazándiból elgondolkoztam rajta,hogy miért figyel? Várja,hogy írjak? De mit írhatnék neki? Tökre nincs semmi témánk a szexen kívűl akkor mire vár,hogy én keressem? Kicsit így átfutott az agyamban,hogy ez mégis mi a l*sz@r lenne? Tőllem aztán várhatja! Ha mégis azt várja ,hogy beszéljünk miért nem ír ő rám?

Fogalmam sincs mi zajlik ebben a pasiban. Ezért kíváncsi lennék ti,hogy gondoljátok?


2020. dec. 23. 22:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam. Éppen azt nemtudom,hogy miért csinálja ezt. Ha szexet akar akkor írjon akkor és pont de miért várja az írásom. 🤦‍♀️?
2020. dec. 23. 23:54
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Annyival vagy neki több egy szexbabánál, hogy veled dumálhat is unalmában, meg te polírozhatod az egóját azzal, hogy futsz utána.


Ez ugyanúgy az ő szórakoztatásának a része, mint az, hogy beléd ürít, te meg korlátozod az élményét.


Ennyi.

2020. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10:

Akkor épp itt az ideje, hogy beszélgessünk! ;)

2020. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

"kíváncsi lennék, ha egyszer ti kerültök ilyen helyzetbe ti mennyire lennétek "okosak"!!!! Ne gyertek azzal,hogy nem kerülök ilyen helyzetbe stb stb. 🤦‍♀️"


Az ilyen helyzetbe kerülést te döntötted el kedves kérdező azzal, hogy széttetted neki. Nem a szomszéd volt helyetted, hanem te. Nincs olyan, hogy alá estél és véletlenül szétnyíltak a combjaid neki. 😉

2020. dec. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
És neked ez miért jó?
2020. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

15: annyira hülye, hogy 2.5 éve szexbabája valakinek, és még fel sem fogja, hogy mi, miért van.


Szerinted fog tudni válaszolni egy ilyen kérdésre? Legalább adj neki 2-3 válaszlhetőséget, hogy tippelni tudjon.

2020. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!