KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » MegcsalĂĄs » Megcsaltak! Hogy dolgozzam...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Megcsaltak! Hogy dolgozzam fel? 😱 25/L

Figyelt kérdés
Ma rajta kaptam a pasim egy nƑvel.. És utĂĄna mĂ©g Ă©n voltam a hibĂĄs mindenben. És azt mondta nekem hogy engem csak kihasznĂĄlt. 😭Mit tegyek? Nagyon össze törtem. Egy fĂ©l Ă©ves kapcsolat volt. Észre vettem hogy nagyon furcsĂĄn viselkedik mostanĂĄban de remĂ©nykedtem hogy csak Ă©n kĂ©pzelem be.

2021. jan. 2. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Senkinek nem esik jĂłl. Szerintem innentƑl szakĂ­ts meg mindent vele. Otthon igyĂĄl egy jĂł ĂŒveg bort, nĂ©zz meg pĂĄr vĂ­gjĂĄtĂ©kot, Ășgyis hĂ©tvĂ©ge van. AztĂĄn majd idƑvel elfelejted. 30f
2021. jan. 2. 22:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/18 Angel3000 ***** vĂĄlasza:
100%
Szia! Még örûlnöd kell, hogy idöben kiderûlt! Képzel el ha egy év eltelte utàn derûlt volna ki, akkor még rosszabul esett volna! Ez a férfi nem becsûlt meg téged, ugyhogy egyszer és mindenkorra szakitsd meg a kapcsolatot vele! Az a nÎ akivel megcsalt ismered ?
2021. jan. 2. 22:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/18 anonim ***** vĂĄlasza:
82%
Nem ilyen csĂșnyĂĄn,de engem is megcsaltak 24 Ă©vesen mĂ©g fƑiskolĂĄn. PĂĄr hĂłnapra rĂĄ elkezdtem dolgozni. Nekem bĂĄr ffi vagyok,jĂłt tett hogy ruhĂĄkbĂłl bĂĄrmit megvehettem,ha elmentĂŒnk barĂĄtokkal bĂĄrhovĂĄ tarthattam velĂŒk a lĂ©pĂ©st anyagilag. Ez olyan önbizalmat adott,hogy sok lĂĄnyt megkaphattam(pĂĄr hĂłnapos kapcsolatokra).
2021. jan. 2. 22:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/18 anonim ***** vĂĄlasza:
13%
Csald meg te is.
2021. jan. 2. 22:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/18 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
Ne a szemedet törƑld amikor sĂ­rsz, hanem a pasit az Ă©letedbƑl. Sokkal jobban fogsz jĂĄrni! AmĂșgy sajnĂĄllak nagyon kĂ­vĂĄnom neked, legyen olyan pasid aki visszaadja neked a duplĂĄjĂĄt, amit a mocsok elvett tƑled. 🙂
2021. jan. 2. 23:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm szĂ©pen! AmĂșgy #12 a csajt nem ismerem.
2021. jan. 2. 23:24
 17/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

PĂĄr fontos dolgot meg kell Ă©rtened.

Ha te a szĂ­vedet tisztĂĄn adod a mĂĄsiknak, Ƒ meg nem tudja befogadni, az az Ƒ nyomora, neked erĂ©nyed.

Lehet 1000 ember, akitƑl azt kapod hogy kevĂ©s vagy, Ă©s lehet hogy nekik igen, de Te önmagadban pont tökĂ©letes vagy, pont elĂ©g. MĂĄsok Ă­tĂ©lete ezen nem vĂĄltoztat.

MiutĂĄn ezekre rĂĄjöttem, megkezdƑdhetett a gyĂłgyulĂĄsi folyamatom, Ă©s idƑvel elmĂșlt a pasas utĂĄni ĂŒressĂ©g Ă©s fĂĄjdalom. És nem maradtam bezĂĄrkĂłzva. Ez mindig egy kicsit magĂĄnyosabb idƑszak, de kell az önmagadban töltött idƑ, hogy gyĂłgyulj.

AmĂșgy tudom h kva szr, de amint tudatosĂ­tod, hogy fĂ©lreismerted, Ă©s valĂłjĂĄban ilyen a csĂĄvĂł, önszĂĄntadbĂłl nem is akarsz vele lenni, Ă©s akkor vĂ©get Ă©r a ragaszkodĂĄs is.

Ha Ă©rzel is haragot, azt Ă©rdemes elengedni, mert csak akkor tudod feldolgozni rendesen. AlakĂ­tsd ĂĄt köszönettĂ©, hogy ĂĄltala tapasztalhattĂĄl valamit, Ă©s tanulhattĂĄl belƑle.

Mert ha törtĂ©nik veled valami rossz, kĂ©t dolgot tehetsz; Ƒrizgetheted magadban, vagy tanulhatsz belƑle.

Mindenesetre sajnålom. A pasi egy igazi rohadék. De aggódj, egyrészt karma. Måsrészt ha ilyet csinål, meg van a maga pokla a sajåt elméjében.

2021. jan. 3. 10:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/18 anonim ***** vĂĄlasza:

SajnĂĄlom ami veled törtĂ©nt. TovĂĄbb kell lĂ©pni. MĂĄshogy nem megy. Egy ideig fĂĄj, nagyon! De az idƑ segĂ­t. Engem az exvƑlegĂ©nyem csalt meg, mĂ©g 20 Ă©ves koromban törtĂ©nt. 10 hĂłnap kapcsolat utĂĄn. Az segĂ­tett, hogy elhagytam, majd idƑvel szĂĄmot is cserĂ©ltem, Ășj msn Ă©s email cĂ­met csinĂĄltam, Ă©s Ă­gy nem tudott sehogy sem zaklatni.:)

Ma mår boldog kapcsolatban élek egy måsik férfival, a férjemmel 11 éve:) (35/N)

2021. jan. 7. 21:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!