Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt (24N), mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt (24N), mit tennétek a helyemben? (29F)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az oldalt időként sokat olvasom, így regisztráltam és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Boxsi, hogy hosszú lesz a történetem.



Van egy farmos játék, amivel már 4 éve játszom és van saját csapatom. 2020 márciusában megismerkedtem egy játékosommal. A lány akkor töltötte be a 24-et. Az előttem levő kapcsolatából van egy 4.5 éves kisfia, akivel jól kijöttem. Pár hét beszélgetés után megismertük egymást, titokban esténként írt, mert ő egy pizzériában dolgozott és 11 után ért véget a munkája. Ő olyankor lezuhanyozott, majd a kisfia mellé feküdt és egész éjjel velem beszélgetett amikor már az ex pasija elaludt. Akkor azt mondta nekem, hogy sokat veszekednek, nem jönnek ki jól egymással és mindig a vita megy kettejük között, ezért alszik már hetek óta a gyerek mellett. Végül 5 év után kirakta a srácot, aki Pestre költözött.



Az első randinál ő jött el hozzám, nálam is aludt és nagyon jó volt minden. Aztán összejöttünk és bemutatott a családjának. Távkapcsolatnak indult, ami komoly fele haladt és nem volt gond köztünk. Nem veszekedtünk, nagyon jól éreztük egymást. Mivel 12 órában dolgozom, így csak 2 naponta láttuk egymást. A nyári leállásom nála töltöttem, szuper volt. Napi 10-12 órát messengereztünk, video chateltünk, telefonáltunk. Hajnalban én keltettem csak ne aludjon el.



Az ex a lány nevén egy kft-t döntött be és sok végrehajtást hagyott neki. Pl.: Provident hitel, parkolási bírságok, telekom behajtás, stb. Kb. 1.5 millió forintot számláztak ki nyár végéig neki. Vannak olyan tartozások, amiket még a mai napig nem kqpott kézhez. Az ex tudtommal a gyerektartáson felül (25.000 ft) a közös vodafone-t is alig tudta csak fizetni az ex (csak egy sim kártya 16.900 forint), mert neki is sok tartozás van a nevén. A cégnél, ahol dolgozom a külföldi vetélytársak csődje miatt nagyon sok megrendelést kaptunk. A kötelező túlóra miatt kevesebbet tudtam hozzá menni. De a covid miatt azon voltam, hogy mielőbb segítsek egyenesbe hozni, amíg nem tudunk sehova sem menni. Ősz elején pedig be lett iratva fogászati asszisztens tanfolyamra, mert az érettségije már adott volt hozzá. Ne egy gyárban dolgozza le az életét.



Aztán november elsején még a családdal elmentünk a temetőbe, a rokonokat lejártuk és mielőtt visszajöttem Győrbe ő sütött nekem. Azon izgult csak kész legyen, mert örömmel csinálta. Majd pár napjára rá megváltozott a viselkedése. Eltávolodott tőlem és az exet hívoggatta titokban, hogy menjen át hozzá és dugja meg, mert én nem tudom elrendezni. Amíg én értük dolgoztam addig csalt a csávóval. A lány messengerébe bele tudtam nézni és ott derült ki többször is lent volt nála a srác. Akkor láttam azt is, hogy megírta neki az ex kérdésére, hogy már nem csapnak be senkit a szexxel. Végül személyesen megkerestem a srácot, hogy megtudjam, a családot szeretné-e visszakapni? Ha igent mondd boldogan lépek hátra és hagyom őket. Végül minden kurvának elmondta a lányt, a múltjáról beszélt, meg arról neki vannak fotói az anyjáról, ahogy a munkahelyén csalja a párját, stb.



A lány kifordult magából, nyelv pc-et csináltatott és mellkorrekción gondolkodott, mert megereszkedtek a mellei szülés után. Totál nincs önbizalma, nekem tökéletes volt mindenhogy. A cickó helyett a tartozásokat és egy autót előrébb tartottam, mivel hasznosabb szerintem.



Próbáltam a lánnyal beszélni, elmentem hozzá éjjeles után. 6:22-kor felszálltam a vonatra és 9:10-re már nála voltam, mert nem tudott elmenni dolgozni. A mama szokta elvinni a kisfiút oviba csak be volt rúgva reggelre és neki kellett. Végül nem mondott mást csak nem illünk össze és nem tudta a szemembe mondani, hogy azért rak félre, mert megcsal a volt csávóval. Kétszer mentem le így, hogy mondjon valamit, ehelyett a telefont nyomta, pörgette az instát és nem mondott el sokat. Végül nappalos voltam, mentem hozzám. Főzött nekem, mert túlóra után mentem hozzá, fáradt voltam. Ilyenkor a 3. 12-t kell érteni. Vasárnap este volt és akkor mondta ki, hogy vége és szakít velem. A megcsalás továbbra sem derült ki. Végül akkor éjjel megittam az összes piáját és úgy berúgtam a konyhájában feküdtem kabátban, mert ki akartam menno cigizni, de úgy berúgtam azt sem tudtam hol vagyok. Akkor otthon kellett maradnia, mert nekem kellett volna a kisfiút oviba vinnem. Végül kijózanodtam, összepakoltam és megvártam az anyukáját, akitől elköszöntem. Ő a kocsiban sírt velem és láttam rajta neki sem jó ez a helyzet. Végül úgy jöttem vissza Győrbe, hogy végig bőgtem pasi létemre az utat.



Azóta megkeresett a srác apja meg felesége, amire azt gondolta mindenkit keresek stb. Dec. 25-én veszekedve tettük le a telefont és szilveszterkor küldtem neki buékot egy képpel, amit ő is megtett szinte azonnal. Majd fbon és instán letiltott, viberen nem.



Én nem keresem, hiszen nem én csaltam meg. De nagyon fáj, amit tett velünk és ilyen könnyen eldobta a jót. Bármilyen múltja van, nem számított nekem csak jobbat akartam adni neki, hogy nőnek érezze magát. Szakítás után rendeltem a munkahelyére egy csokor virágot, amire egy köszi, de nem kellett volna volt a reakció. Kapott egy tamaris cipőt, amit aboutyouról rendeltem neki, hogy mindene meglegyen. A srácnak mutogatta mit kapott, de nekem csak akkor írt egy köszit, amikor rákérdeztem megkapta-e? Végül az adatmegosztós mobilnetem ott hagytam nála, hogy ne kössön hűséget sehol, ezért havi 3e ftot kérek tőle, mivel nem vagyunk már együtt. Amit adtam neki pénzeket, kb. 250-300e ftot nála hagytam, nem leszek szarrágó. Volt olyan, amikor írtam neki, ha ilyen vagány volt akár vissza is adhatná, de nem fogadom el tőle. Nem kívánok neki semmi rosszat a történtek ellenére. A viselkedésem miatt, amit ő provokált ki egy e-mailben kértem tőle bocsánatot, nem válaszolt rá. A karácsonyt és a szilvesztert családommal töltöttem. Nagyon sokat sírtam és a mai napig is, amikor egyedül vagyok. Ne gondoljátok, hogy csicska vagyok ez miatt csak sok szaron mentem keresztül és megtanultam értékelni a jót.



A kisgyerek karácsonyi ajándéka még nálam van. Arra gondoltam, hogy szabadnapon egy táskában viszem el neki, de csak beakasztom kapun belül amikor dolgozik és eljövök. Ő nem tehet arról, ami történt.



Szerintetek képes lesz arra, hogy őszintén megbánja, amit velem tett?


Gondolhat arra, hogy milyen fájdalmat okozz nekem ezzel?


Vajon idővel fog engem keresni?


Ti mit gondoltok erről?


Köszi, hogy elolvastátok és várom a reakciókat.



2021. jan. 5. 07:29
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
60%
Hagyd a francba ezért nem kezdek gyerekes nővel...
2021. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A novelládat nem olvastam el, de így is tudok válaszolni a kérdésre. Kibaxnám mint macskát szarni, tiltás, törlés. Aki megcsal az nem szeret. Aki nem szeret azzal nem akarok párkapcsolatban élni. Tehát keresek egy olyat akivel akarok=szeret.
2021. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ez az egész nő egy romhalmaz. Ne legyél ekkora pincsi már! Elkezdted lezárni, ne vidd a gyerek ajándékát, ne keresd, stb! Tisztára lejáratod magad. Foglalkozz magaddal! Rádfér!
2021. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Bsssszki! Ez a nő lehet, hogy egyshwr normálisnak [TŰNT] de most nem az.


Próbálj teljesen elzárkózni tőle, és tedd rendbe magad. Ettől jobbat érdemelsz de komolyan, aki annak ellenére hogy így kibsztak vele még a gyerek ajándékán agyal... Haver ne menj le kutyába, többet ér a becsületed.

2021. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2021. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy pótlék vagy neki, akit akkor vesz elő amikor kedve van hozzá. Mellé meg bankautomatának is tart. Az ajándékot se add oda. Inkább keress a környéken valakit akinek ingyen oda adod vagy ha minden áron az ő gyerekének akarod adni akkor max küld el futárral.
2021. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne neked kérdező, megérteni, hogy az exed teljesen mindegy mit gondol, megbánja-e valaha ahogy bánt veled... az ő lelke a sorozatos bukásokra van hangolva és ebből csak egyedül tud kitörni, ha felismeri a problémát és tesz is ellene. De nincs még ott. Külső segítséggel nem megy semmire, mert olyan mint egy lukas kád, amibe hiába mered a vizet, nem ismeri fel az értéket amit adsz és amit kap az úgy herdálja, mintha alanyi jogon járna neki. Ezért nem becsül téged és ezért csalt meg.


Ismerem ezt a típusú embert, mert közeli rokonom is ilyen. Annyi segítséget kapott a családtól, anyagilag, erkölcsileg, jótanácsokat, beajánlásokat, de képtelen élni vele és a holnap utánra is gondolni. És ez azért súlyos a családunkra nézve, mert pl. az édesanyja lelkileg belerokkant ebbe a hiábavalóságba.


Te nem vagy anya és nem köt össze a ez a fajta feltétel nélküli szeretet vele, így azt tanácsolom, hogy bár a szerelemről való lemondás is isszonyú kín: de enged el. Zárd le. Zard ki az életedből és lépj tovább.

2021. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Te egy esély voltál neki, hogy rendbehozza az életét. Nem élt vele. Innentől te mást nem tehetsz, így is elég nagyvonalú voltál vele. De ne alázd magad jobban meg, lépj túl rajta. Nem kell haragudni rá, így is elég nagy szarban van és csak rosszabban lesz, de ez már nem a te gondod. Vannak ilyen emberek, akik nem hagyják, hogy segítsenek rajtuk.
2021. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz olyantól, aki a párja (gyereke, persze, azt mond, amit akar) mellett fekve üzenget más pasikkal. Veled csalta a pasiját, téged is csalt az exével, közben anyagilag kihasznált. Legyen eszed, zárd ki az életedből.
2021. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!