Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás. Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás. Adjatok tanácsot, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 15 éve vagyunk együtt. Van gyerekünk is. Már pár éve eléggé elhidegültünk egymástól, mindenféle téren.Próbáltuk már átbeszélni, megbeszélni, ezerszer, de nem igazán sikerült, a gyerekek miatt viszont mindig úgy voltunk vele, hogy maradjunk együtt. Év elején a munkából kifolyólag én megismertem valakit, akivel az első perctől elég komolyan vonzódunk egymáshoz, neki is van felesége, gyereke. Először meg is beszéltük, hogy nem lehet köztünk semmi. De mégis lett valami. Beszélünk naponta. A találkozások ritkák, bár volt köztünk testi kapcsolat, nem tagadom. Ami fantasztikus volt. Hozzáteszem, életemben először csaltam meg a párom. Viszont a hangsúly ez esetben nem ezen van. Hanem, ami szerintem sokkal keményebb és nem tudom, mit tegyek,az hogy érzelmileg nagyon elkezdtem hozzá kötődni (ő ezt nagyon jól tudja, mert elmondtam neki) és szerintem ő is hozzám (azt mondta fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni).....Túlmegy bőven a barátság kategórián ez az egész. Én már mondtam neki, hogy ne hívjon, de hív, ha meg hív, egyszerűen nem tudom nem felvenni. Egyikünk sem tud elszakadni a másiktól, közben azt is tudjuk, hogy együtt sem lehetünk. De nem jó ez így...telnek a hetek, hónapok és úgy érzem, egyre fontosabb nekem. Tanácstalan vagyok... Volt valaki ilyen cipőben? Mit sült ki belőle? Mit tegyek? Jó lenne meghallgatni hasonló sztorikat, nekem pedig ezt jó volt elmondani, nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek alapon :)
2020. aug. 24. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Voltam hasonlóban. Semmi jó nem lesz belőle. Előbb-utóbb kiderül majd, hogy van/volt köztetek valami. A legjobb, amit tehetsz, hogy elengeded. Értem, hogy ezt már megbeszéltétek, de látszólag ő nem képes felnőttként kezelni a helyzetet és mégis keres, te is ilyen vagy, mert felveszed.

Találkozzál vele még egyszer, utoljára. Mond meg neki, hogy fontos számodra, de a gyerekeid jövőjét nem kockáztathatod, fontos nekik az apa jelenléte és a családi béke. Ezt meg kell értse. Ez után tiltsad le a számát, facebookon is tiltsad le, illetve töröld ki az eddigi beszélgetéseket, képeket, stb.

Rossz lesz, de máshogy nem lehet lezárni.

2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Fu milyen férgek léteznek. Gyász.
2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi. Elég nehéz ide írni, de megpróbálom.


Hogy így fű alatt kavartok egymással, szerintem az nem oké. Vállaljátok fel a dolgot.


Igazából nektek kell meghozni "a" Döntést. Sok értelmét nem látom, ha a jelenlegi házasságodba, vagy mineknevezzemlol maradsz. Férjednek se jó, gyereknek se jó, neked se jó. Gondolom ugyanez a szituáció a kúrópajtinál is.

2020. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltatok már hogyha lebuktok akkor a házastárs majd nem úgy fogja gondolni, hogy semmi gond csak a család maradjon egyben...

Persze hogy hív, mert változatos a szex,pasiból van... Hülye lenne ha nem hívna...Itt te fogsz érzelmileg sérülni de nagyon.

2020. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi lesz? Szerintem te majd egyszercsak kidobod az urad, nagy örömmel bejelented a szeretődnek, hogy szabad a pálya, váljon el ő is. Ő meg azt fogja mondani, hogy "jaaaaa, én nem így gondoltam, nem akarok elválni"
2020. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha Te is, Ő is elváltok, akkor rögzítsétek a kapcsolatotokat. A gyerekeitek vajon mit szólnának egy hirtelen jött anyukához/apukához? Rájuk is gondolni kell.
2020. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de sosem tudtam tisztelni az ilyen embereket. Ha valami nem oké a házasságban akkor el kell válni nem a gyerekekre fogni hogy maradjatok a langyos f**sban. Kinek jó ez? Mert a gyerekeknek sem. Azt látják hogy anya apa el vannak egymás mellett oszt jó napot ezt fogják megtanulni hogy ez a normális család hogy nem törődünk a másikkal. Mire jó ez? Váljatok el vagy hagyjátok egymást békén mert ez úgy is kifog derülni aztán meg majd lehet sírni.
2020. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 igaza van

De sokan még se teszik, pedig válnak más okok miatt is. Akkor ők a bátrak? a többi nyuszi?

Jobb kinlódni?

2020. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok biztosan, hogy te ebből jól nem fogsz kijönni. Eljön majd a pont, amikor belátod, hogy ennek így semmi értelme. Egymás játékszerei vagytok, szerelem ide vagy oda... Sajnos a tapasztalat mondatja ezt velem.
2020. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Semmi értelme felborítani mindent. Most izgalmas az egész, mert titokban kell csinálni, csak a jó dolgok jutnak a másikból, színes az egész. Ha összejönnétek hivatalosan, 2-3 év és ugyanúgy tele lenne a tököd vele és ellaposodna az egész. Azért olyan a házasságod amilyen, mert nem tanultad meg sem te, sem a férjed kezelni a szürke hétköznapokat. Ebből kifolyólag garantált, hogy minden új palival ugyanaz lesz. Emiatt meg kár a hercehurca és kitenni a gyerekeket a válásnak. Rendbe lehet hozni azt a házasságot, csak nem akajrátok eléggé.
2020. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!