Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Szólni kellene arról, hogy tudjátok, hogy folyamatosan csalva/felszarvazva van egy személy? Ha igen, hogy tennétek, hogy ne gondolja vicc az egész és kíméletes is legyen? Ha nem, miért nem?


Nemet és indoklást is írjatok, előnyei-hátrányai annak ha megtudja stb..


2021. jan. 15. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%

Inkább úgy mondom, másként értékelném az információt.

Hozzám nem közel álló szemêlyt elküldeném a halálf.....ra.

Egy életre meg utálnám miatta.

2021. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Era50 ***** válasza:
82%
Nekem is van ilyen ismerősöm, akiröl tudom hogy a párja csalja évtizedek óta, engem is bántott a dolog h elmoondjam vagy nem. Végül, mivel nem köt hozzá szoros kapcsolat így úgy döntöttem nem mondom el. Főleg azért us, mert kizártnak tartom h egy feleség évtizedekig ne jöjjön rá, hogy csalja a férje! Én az első hónapban észrevettem.. Szóval sztem szemet huny felette, ezért nem gondolom h el kellene mondanom neki.
2021. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Én elmondanám úgy hogy ne tudja ki vagyok.
2021. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
En peldaul hazugsagban szeretnek elni, koszonom szepen. Amennyiben annyira vak lennek, hogy nem tunne fel, mennyire nem boldog velem a parom, megerdemelnem, hogy o adja tudtomra, vagy elhiggyem, amit szeretnek.
2021. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugye elmondtad???
2021. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt szakítottam meg a kapcsolatot egy ismerős baráti párral.


A csaj lépett félre többször, mindig mással, többen tudták a társaságban, csak a férj nem.

Beavatkozni nem volt szivem, de a srác szemébe sem tudtam nézni többet.

2021. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám,ha lenne bizonyítékom.
2021. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám..

Az egyik kapcsolatom végén kiderült h megcsalt a srác, és mondta hogy ott voltak a barátnőim is abban a buliban. Rákérdeztem, és mondták hogy látták, de úgy gondolták nem szólnak bele, nem az ő dolguk...

Szerinted kiben csalódtam nagyobbat?


Mások eset. A barátom megcsalt, tagadta, belenéztem a messengerébe, és az egész beszélgetést átküldtem a csaj pasijának. Összetört de megköszönte.

Én ily en undorító dologhoz nem asszisztálok. Akkor sem ha ezért utálnak meg. Inkább utáljanak azért, mert fáj az igazság, minthogy azért mert elhallgatással gyakorlatilag asszisztálok a megcsaláshoz.

2021. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!