Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » SZÜLŐK, ti falaztok-e, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÜLŐK, ti falaztok-e, és ha igen milyen mértékben a gyereketeknek, ha az megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Hazudtok-e miatta? Kölcsönadjátok-e neki a lakást/kocsit? Segítetek eltüntetni a nyomokat? ...

2021. jan. 16. 13:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
MINDEGY, hogy férfi/nő a gyerek!
2021. jan. 16. 13:25
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Miért kellene ezt egy szülőnek? Én be se avatnám. Oldja meg a gyerek, ennyi
2021. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen
2021. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a gyerekem csalná meg a párját beszélnék a gyerekemmel. Nem arra tanítanám, hogyha hibázunk akkor igenis el lehet susmotolni, hanem arra, hogy a tetteinknek következménye van.

Úgyis nyomni fogja a lelkiismeretét ha segítek neki az eltitkolásában. Nem teszek jót neki.

Most egy megcsalás, később mi?


Eleve ha megcsalja, nem szereti. Akkor ne szenvedjenek. De olyanra is volt már példa a történelemben, hogy a megcsalt fél megbocsatott a párjának, szóval, ha együtt kell maradniuk, együtt maradnak, ha nem, akkor nem.

2021. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Elég jól ismer a gyerekem, hogy fel se merüljön benne, hogy segítek. Szerintem előttem is szégyellné és titkolná.

Mindig azt mondtam, hogy ha rossz a kapcsolata, lépjen ki. Soha nem kell azon gondolkodnia, hogy lesz-e hova mennie, akár gyerekkel is. Mindig támogatni fogom. Bántani se hagyja magát. Bármi gondja van, meghallgatom. A megcsalással viszont csak ront az egészen, értelme nincs, csak szív- és fejfájás a vége. Előbb lépjen ki.

Nem fogom magam szembe köpni.


Más kérdés, ha mondjuk bevallja nekem, hogy megcsalta a párját. Nyilván nem én fogom elmondani. De igyekeznék a gyerekemmel megbeszélni, hogy mi a _szerintem_ megfelelő lépés.

Falazni nem falaznék.

2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Volt nekem is szeretőm pár hónapig, eszembe nem jutott volna beavatni bármelyik szülőm.

Én is szülő vagyok és nem szeretnék tudni róla, főleg falazni nem. Ha elég nagy gyerek hozzá hogy félredug jön akkor oldja már meg nélkülem. A másik dolog még az hogy nem szeretném ha terhet rakna rám azzal hogy tudok róla, lelkiismeretfurdalásom lenne a gyerekem párja, vagy unokáim felé.

Szóval ne legyél életképtelen.

2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Én az a fél vagyok akit megcsaltak, az exem szülei és családja meg falaztak neki.

Utólag baromi megalázó visszagondolni, hogy úgy ültem egy asztalnál velük meg úgy nyaraltam velük külföldön, hogy tudták, hogy a volt barátom csal.


Az egyik családtagjának már megszólalt a lelkiismerete, mert volt, hogy a nyaraláson az exem elment telefonálni az apjával, és szólt a családtagja, hogy nem az apjával beszél ebben biztos lehetek.


Illetve az anyukája tudta, hogy a hátam mögött találkozgat más nővel. SZóval én erről a részről nyilatkozom, és nagyon fájdalmas volt átélni, hogy azok az emberek, akiket bírtam, átvágtak.

2021. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lucaszek96 ***** válasza:
98%
Nálunk a húga célozgatott erőteljesen hogy valami nem oké nem is egyszer próbáltam el hesegetni de egyre forróbb lett a talaj miután a “barátai” is hasonlóképp célozgattak (nyilván szarra csalt) a vicc a végén hogy a szülei azt mondtak neki én csalom őt
2021. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, 7. válaszoló vagyok.

Ugyanez. Végén még az exem írogatott nekem(nem akarta elismerni, hogy megcsalt), hogy a családtagjai azt hiszik, én csalom. Vicc kategória.

2021. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Az édesanyámmal nagyon baráti a kapcsolatom. Régebben volt kapcsolata ahol neki is volt szeretője. Volt, hogy azt hazudta, nálam van stb akkor természetesen ha kellett falaztam neki.

Tiniként nekem is volt, hogy megcsaltam a párom. Természetes a cinkos társam volt :P

Nyilván tudtuk, hogy nem helyes. Ő is mindig elmondta a véleményét, de rám hagyta a döntés jogát nyilván és ha kellett mindig mellettem állt, falazott.

Van akinek ez belefér van akinek nem.

Én örülök hogy az édesanyám a legjobb barátnőm is egyben és cinkos társam.

2021. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!