Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha 15 év házasság után egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 15 év házasság után egy nő érdeklődik egy olyan férfi után akivel régen nemi kapcsolata volt és találkozót is megbeszélnek akkor ez jelentheti azt, hogy ismét le akar feküdni vele?

Figyelt kérdés

Egy rövid ideig voltak együtt, a párom nem is beszélt róla csak egy vagy két alkalommal, csak utalt rá, hogy szexuális kapcsolata volt az említett férfival de nem terveztek hosszú távra. Előttem volt, nem zavar. A múltkor viszont az ő számítógépet használtam és ott láttam a beszélgetésüket. Konkrétan szexről nem beszéltek, de a párom kezdeményezett egy beszélgetést és egy találkozást. Tudom, hogy nem kellett volna beleolvassak, nem volt szép dolog.

Nem vagyok féltékeny de kíváncsi vagyok, hogy miről lehet szó. Többé nem akarok beleolvasni a beszélgetésébe, nem is akarom megbeszélni mert lehet teljesen ártatlan dolog is.

Szerintetek mi lehet a háttérben és miből vehetem észre ha hazudik? Kémkedni nem akarok utána és rákérdezni sem.



2021. jan. 26. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

11 biztos te is csaltál vagy ha nem akkor szívedben biztos voét olyan h mást kívántál.

Akkor gondolod végig amit irtál azt te érdemled meg igazán. Ha himbi limbid van akkor vmi hasonlót érdemelsz te ítélekező akik általában rosszabbak annál akit ítélnek

2021. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit írt a párom a pasinak, hogy a múltkor eszébe jutott és találkozhatnának-e? Semmi konkrét dolog, csak annyi, hogy amikor a párom arra jár írni fog neki. A furcsa az volt, hogy a férfi nem is volt meglepődve."

A múltkor eszébe jutott. És vajon miről? Tippelhetsz.

És ha találkozni akar vele, akkor nosztalgiázni akar.


Nem veszed észre a célzást? Egy nő nem mondja ki, hogy le akar feküdni a kiszemelt pasival, de rávezeti.

Ez kezdeményezés, és a pasi kapott is az alkalmon.

Ha ártatlan dologról lenne szó, nem gondolod, hogy beavatott volna téged is?

2021. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát haver 99,9%,hogy itt a szex felé sodródik a sztori. Főleg hogy a nő akar találkozni, főleg hogy az előtt már szexeltek is. Járj nyitott szemmel, ne legyél naiv. Amíg nincs bizonyítékod, addig ne cirkuszolj, ne dumálj. Itt azért már egy nagyon erős gyanú felmerült, én biztos hogy nem tudnám megállni, hogy ne szerezzek bizonyítékot. Képzeld el, hogy hazajön, szájon csókolod, előtte meg oboázott valakinek🤮.
2021. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemèny? Lebukott az asszony?
2021. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem bukott le. Nincs semmilyen bizonyíték. Néha már azon gondolkodom, hogy belenézek a telefonjába de mindig magával viszi.

Csak figyelek, egyebet nem tehetek. Néha mikor hazajön teljesen más, olyankor az az érzésem mintha közömbös lennék számára, boldognak és kiegyensúlyozottnak tűnik. Ilyenkor nincs kedve a szexhez. Máskor szomorúan jön haza, mint ha bántaná valami, ekkor már hajlandó szexre is.

Nincs megelégedve velem. Néha megjegyzéseket tesz arra, hogy keveset keresek. Ebben biztos nincs igaza de lehet ő úgy látja.

2-3 hete nem akart szexet. Azt mondja, hogy most nagyobb türelemmel kell legyek hozzá.

Most már néha azon gondolkodom, hogy azt se bánnám ha mással is lefeküdne csak érezném, hogy engem is akar és rendszeres szex is lenne. Így meg csak az van, hogy ő kimerült és legyek megértő.

2021. aug. 21. 17:44
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy mitől kimerült!

- Ha nem válaszol, akkor kamuzik.

- Ha munkát mondja, akkor ajánld fel, hogy elutaztok valahová.

- Ha nem akar utazni, akkor kamuzik.

- Ha elutaztok, de végig nincs szex, akkor kamuzik.


Az a legdurvább, hogy ilyen "kimerült vagyok és legyél megértő" szöveget elfogadsz heteken át. Vagy van oka a kimerültségnek, de akkor tudnok kell róla, vagy kamu az egész.

2021. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt hogy akar vele szexelni.
2022. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!