Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hajtott már rátok házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtott már rátok házas ember? Hogyan sikerült megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy házas pasi, ez több okból is elég kellemetlen. Én menyasszony vagyok, sose csaltam meg senkit, nem is akarok, mégis bűntudatom van, mert úgy érzem, én tehetek a helyzetről. Többször elküldtem már, finoman és csúnyán is, nem értett belőle. Kerülöm, nem beszélek vele, de mindig odajön hozzám munkában.

A vőlegényemmel is beszéltem erről, de ő csak kiakadt az egészen, nem hibáztat, de nem akar erről beszélni.

Hogy lehet ebből kiszakadni? Munkatársak vagyunk, ez is rohadt kellemetlen. A házassága előtt is csapta már a szelet. Várom a hasonló történeteket, hátha sikerül valamilyen megoldást találni.


2021. febr. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A vőlegényed eléggé puhány pasi, ha nincs annyi tekintélye, hogy "elbeszélgessen" vele, úgy, hogy utána leszálljon rólad.


Ehhez akarsz feleslegül menni?

2021. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el az illető főnökének a problémádat és lengesd be: azon gondolkodsz, hogy a hatóságokhoz fordulsz.
2021. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
*feleségül
2021. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Egyszerű volt, gyűjtöttem némi bizonyítékot és elküldtem a nejének. Nem sokáig volt házas. :)

2021. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A nejét nem akarom belevonni, mert sajnos nem vagyunk túl jóban, elég nyíltan kifejezi az ellenszenvét irántam, nyilván a férje szerinte a szent ember és én vagyok egy ordas ribizli.

A saját páromat se vonnám bele annál mélyebben, hogy elmondom neki ezeket a dolgokat.

2021. febr. 1. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan egyszerű, zaklatásért feljelented akár a munkahelyeden, akár a rendőrségen.
2021. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legkellemetlenebb az volt, mikor édesapám egyik munkatársa nyomult rám, én meg voltam vagy 17 éves, ráadásul a munkahelyen (megyei jogú város hivatala) is mindenki "tudta", hogy egy erőszakos, agresszív bolond.

Elmondtam apukámnak, megmutattam az üzeneteit is, mert nyilván interneten is próbált zaklatni, ő pedig lerendezte a fickót.

2021. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
5 akkor csak szenvedj
2021. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz bekeményíteni, továbbra is zaklatni fog.

Több eset is volt fiatalkoromban, az ilyenekkel nem lehet másképp bánni. Először is megmondod szemtől szembe, ha nem hagyja abba feleséghez, főnökséghez, fordulsz. Ha nem hagyja abba, akkor meg is teszed és fel is jelented. Le fog kopni, de csak akkor ha érzi rajtad, hogy nem vagy vevő rá. Nem kell mosolyogni és finomkodni, az ilyennel nem. Azt tartogasd a vőlegényednek és a barátaidnak, ezt el kell küldeni melegebb éghajlatra.

Nekem bejött mindig ez a módszer és nem is lettem soha senkinek a szeretője. Kell tudni nemet mondani.

2021. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!