Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A flört megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flört megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy a barátnőm flörtölget más pasikkal. Ez megcsalásnak számít?
2021. febr. 13. 07:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*nagyot irt
2021. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem feltétlenül jelent egyet a flört a szexuális közeledéssel. Én nőként sok (nem egy nős) pasival nagyon közvetlen tudok lenni, ami egyébként flörtnek is felfogható. Több olyan férfi van ag életemben, akivel megvan a kémia, de ennek pusztán konstruktív hatását érzem, ami általában segíti a mindennapi munkát stb. Van, akiről tudom, hogy maximálisan hűséges a feleségéhez, sosem lépne át egy határt, én sem mozdulnék rá. Ettől függetlenül gyakran húzzuk egymás agyát, máshogy nézünk egymásra mint egy olyan ellenkező neműre, aki iránt teljesen közömbösek vagyunk, olykor beszéd közben megérintjük a másikat (nem sokatmondó helyen) stb. Tulajdonképpen ez csak ezek csak egy erősebb szimpátia jelei, semmi többet nem kell belelátni.

Ez szerintem simán belefér. Ha valaki direkt komolyabb szándékkal nyomul a másikra, az egy más kategória. De azért flört és flört között óriási lehet a különbség.

Azt el kell fogadni, hogy alapvetően az ellenkező neműek között gyakran megvan a kémia, ami lehet egyébként tök konstruktív egy bizonyos szintig. Segíti az együtt dolgozást, meg amúgy szerintem jót is tesznek az ember hangulatának és önbizalmának ezek a kis egoboostok.

Szóval ha a barátnőd csak ilyen lightos flörtölést nyom, nem direkt mászik más férfiakra, akkor nem. kell agódnod.

2021. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!