Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjem megcsalt az elmúlt félévben a kolléganőjével. A nő dobta, a szakításakor írt levelet olvastam. Onnan tudtam meg, volt már a szeretője előtte is. Férjem nem akar válni. Maradjak? Dobjam ki? Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 18:05
1 2
 11/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%

"Maradjak? Dobjam ki?" Nem tudom, neked mit kellene tenned, én kidobnám, az tuti.

"Kapuzárási pánik?" Kit érdekel? Erre nincs kifogás.

Azt kell eldöntened, hogy tudsz-e azzal a tudattal élni, hogy bármikor megtörténhet még egyszer, és hogy vissza tudod-e építeni a szükséges bizalmat. Mutat megbánást? Tud bármit tenni, amivel visszanyerhetné a bizalmad? Ebbe az irányba tapogatózz.

2021. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Persze mutat megbánást. Csak szex volt...nem volt szerelmes....a család kell neki....mindent értünk tesz...

Most szembesülök vele, mennyi időt volt a másikkal, mert most látom, milyen korán hazaér.

Nincs bizalom.

Köszönöm, hogy kommenteltetek.

2021. febr. 23. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lesz bizalom. Egyre rosszabb lesz. Oké hogy neki a család kell, de te mit akarsz?
2021. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a bizalom a kérdés, hanem, hogy a férjed mit érez...irántad!

Én is látok megcsalás után működő házasságokat, de ha a hűtlenség ideje alatt is jól működőnek láttam, honnan tudhatnám, hogy most mit titkolnak. egymás elől is.

ilyen emberek jó nagy színészek. és még a szeretőjéhez őszintébb volt, mint hozzád.

Át lehet gondolni hogy ki hol rontotta el, de vagy ilyen természetű, vagy ezer éve rohad a kapcsolatotok. és nem bántás, de tedd a szívedre a kezed: szerinted ő úgy szeret ,ahogy kéne? úgy mint annakidején mikor friss házasok voltatok? akkor is megtette volna? valószínűleg nem. Ide el kell jutni.

2021. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Mit érez? Biztos nem tisztel, nem szeret, mert akkor nem itt tartunk.

Ha vmi nem volt jó, szólhatott volna, mondhatta volna. Nem az a megoldás, hogy átverjük a másikat.

Biztos én is hibáztam.

2021. febr. 23. 19:59
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akartalak. De egy oldalát látjuk a dolgoknak. azért tudjuk hogy sok házasságok a közös dolgok tartanak csak össze.
2021. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

#15!


Ez a "Biztos én is hibáztam" szöveget ismerem.

Kimondod, nehogy el kelljen gondolkoznod azon, hibáztál-e. De valójában arra gondolsz, hogy te semmiben nem vagy hibás. Egész pontosan félsz attól, hogy ráébredsz, tényleg hibáztál.

Márpedig biztosan hibáztál.

2021. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

17-es elég keményen fogalmaz, de igaza van. Soha egyik fél sem ül le és mondja a másik szemébe, hogy unom az x-y dolgot. nem tetszik hogy így meg úgy. és megcsalás után is csak visszülnek a kapcsolatba, de meg nem beszélik. Pláne sajnos sokszor azért, mert akkor bőven lenne min változtatni és lehet rájöttök, hogy már rég nem menthető.

Lehet utálni is a félrejáró férjeket, de van, mindig van nyomós ok a félrelépésre. Igen, persze, van, hogy meg kéne beszélni, de mi van, ha már hosszú hónapok /évek óta hiába próbálja megoldani, amit eddig a másik nem akart. Sex-sex-sex, mindig csak átkozott sex és senki sem veszi észre, hogy túlnyomórészt a félrejáró keresi a törődést és a közelséget, meghittséget is. Sorry, ez van

2021. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta Kérdező?
2021. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!