Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kolléganőm, sokszor kér meg hogy neki is hozzak kaját, mikor magamnak veszek. Szoktunk néha nála dolgozni munka után, mindig kedves, főz kávét, meg ilyesmi, és a bugyiját is ott hagyja a szennyes tetején, csak a tetőt kell felemelni (jó egyszer egyet elvittem, de minden pasi csinál ilyet). Mindig mondom hogy milyen okos, meg hogy szeretek vele időt tölteni. Jó tudom hogy nem vagyok egy adonisz, de a belső tulajdonságaim miatt szeret( és nagy a farkam is), vagyis azt hittem. Múltkor felmentem hozzá mert a közelben voltam, egy ilyen nagy ingben nyitott ajtót, karba tett kézzel és nem engedett be, megcsal? Én azt hittem elvált még régebben, de most valami pasi volt nála, éreztem. Ő nem érezte hogy mi van köztünk? Hogy milyen jó párt alkotunk? Hogyan valljak szerelmet hogy biztos lehessen az érzései viszonzottságában? 32 éves, tisztességes nő!

2021. márc. 2. 08:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok egy pár, akkor nem tud megcsalni 🤷🏻‍♀️ Azzal van együtt akivel akar, attol hogy neked bejön
2021. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy ember!
2021. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"a bugyiját is ott hagyja a szennyes tetején, csak a tetőt kell felemelni (jó egyszer egyet elvittem, de minden pasi csinál ilyet)"

Ezen ledobtam a láncot...

Ne b@ssz!

Ez most komoly??

Soha eszembe nem jutott volna,hogy a szennyestartómban turkálna bárki.

2021. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"jó egyszer egyet elvittem, de minden pasi csinál ilyet"

Ez ugye nem igaz?

2021. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nekem az jön le, hogy nem vagytok együtt, sőt nem is volt közöttetek komolyabb dolog. Szóval semmilyen megcsalásról nincs itt szó.
2021. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik film?
2021. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
5%
Kb minden pasi lop szerintem bugyit a szerelmétől!
2021. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én meg akartam csókolni, csak elhajolt.
2021. márc. 2. 08:43
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

7#

Nemár bakker!

Ez kiderülne , akármilyen szimpatikus volt is, szóba nem állnék vele.

2021. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De én várok rá, mert egy válás nem egyszerű. Korán ment hozzá a pasijához, de nem élvezték a dolgot. Ő megérdemli a türelmet, megvárom hogy belássa a saját érzéseit! Amúgy tényleg elcsentem egy bugyiját, de vettem helyette egy párnát neki a szülinapjára! Egyszer pedig majd vissza adom neki!
2021. márc. 2. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!