Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kolléganőm, sokszor kér meg hogy neki is hozzak kaját, mikor magamnak veszek. Szoktunk néha nála dolgozni munka után, mindig kedves, főz kávét, meg ilyesmi, és a bugyiját is ott hagyja a szennyes tetején, csak a tetőt kell felemelni (jó egyszer egyet elvittem, de minden pasi csinál ilyet). Mindig mondom hogy milyen okos, meg hogy szeretek vele időt tölteni. Jó tudom hogy nem vagyok egy adonisz, de a belső tulajdonságaim miatt szeret( és nagy a farkam is), vagyis azt hittem. Múltkor felmentem hozzá mert a közelben voltam, egy ilyen nagy ingben nyitott ajtót, karba tett kézzel és nem engedett be, megcsal? Én azt hittem elvált még régebben, de most valami pasi volt nála, éreztem. Ő nem érezte hogy mi van köztünk? Hogy milyen jó párt alkotunk? Hogyan valljak szerelmet hogy biztos lehessen az érzései viszonzottságában? 32 éves, tisztességes nő!

2021. márc. 2. 08:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vagytok együtt nem tud megcsalni xD
2021. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 65 éves vagyok, de az életben nem jutott eszembe ellopni egy bugyit, ha vendégségbe vagyok.

Kiskanalat sem.

Lehet, rájött, hogy te voltál, szóval felejtsd el, lassan.


Nekem mindig elég kötetlen munkaidőm volt, feljarkaltunk néha kollégákkal egymáshoz, de

2021. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

de sohasem, csak úgy, mert arra jártam.

Arról még az 50 éve barátomat is megkérdezem telefonon.


Elgondolom, hogy éppen dugok valakivel és betoppan egy kolléganőm, s meg akar csókolni!


Menj orvoshoz, nagyon beteg vagy te!


És ha tényleg elég jó nagy farkad van, akkor dugd fel magadnak. Ott a helye!

2021. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

1. tényleg beteg vagy, normális ember nem lopja ki senki szennyestartójából a bugyiját.

2. ha meg akartad csókolni, csaj elhajolt, nem egyértelmű, hogy nem érez irántad semmit?

3. ha van rajtad kívül is más kalandja, nem egyértelmű, hogy nem akar tőled semmi komolyat?

2021. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja, hogy nagy a farkad, ha le se feküdtetek?
2021. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
beteg ember. hagyd békén. jobban teszed
2021. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Savlekotő ***** válasza:
Hiba volt h beengedett a privát intim terébe,belátta az érzéseit veled kapcsolatba megsejtette h agybeteg vagy ezért koptat már le..
2021. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#27< de okos nő, azt írta.

Rájött volna amúgy is.

Én trehány vagyok, de ha este bedobom a gatyámat a szennyesbe nekem is feltűnne, hogy a tegnapi eltűnt.

2021. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!