Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi volt? Megcsal?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kolléganőm, sokszor kér meg hogy neki is hozzak kaját, mikor magamnak veszek. Szoktunk néha nála dolgozni munka után, mindig kedves, főz kávét, meg ilyesmi, és a bugyiját is ott hagyja a szennyes tetején, csak a tetőt kell felemelni (jó egyszer egyet elvittem, de minden pasi csinál ilyet). Mindig mondom hogy milyen okos, meg hogy szeretek vele időt tölteni. Jó tudom hogy nem vagyok egy adonisz, de a belső tulajdonságaim miatt szeret( és nagy a farkam is), vagyis azt hittem. Múltkor felmentem hozzá mert a közelben voltam, egy ilyen nagy ingben nyitott ajtót, karba tett kézzel és nem engedett be, megcsal? Én azt hittem elvált még régebben, de most valami pasi volt nála, éreztem. Ő nem érezte hogy mi van köztünk? Hogy milyen jó párt alkotunk? Hogyan valljak szerelmet hogy biztos lehessen az érzései viszonzottságában? 32 éves, tisztességes nő!

2021. márc. 2. 08:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok megint Feljött a reggeli kávém. Elég beteg h használt bugyit loptál tőle, amit nagy valószínűséggel egyáltalán nem neked tett ki, csak az autolsó ruhadarab amit mi nők leveszünk, ezért került felülre.

Valszeg ha elhajolt a csók elől, akkor totál tisztában van az érzéseivel 😂. Attól hogy telik az idő, nem feltételen fogsz az adott nőnek vonzóbb lenni

Nekem is volt egy ilyen szintű pasi ismerősöm. Ő azt várta h lássam be h a mostani párommal nem illek össze, és akkor majd összejövünk. Mindenhogy keresztbe akart nekem tenni, hasonló dolgokat művelt. Eltelte azóta 5 év, de már odáig ment, hogy nem is beszélünk Óvatosan ezzel az egésszel, mert a végén még barátok sem lesztek.

2021. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég gusztustalan ez bugyilopás...

Elképzelem,hogy valami kényelmes,de kopott darabot lenyúltál volna egy menzeszes nap,vagy egy egésznapos hasmenés után....

2021. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem valami szívéhez közel álló darabot vittél el, hogy tuti feltűnjön neki, hogy valami nem oké.
2021. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
99%
Nekem erről az egészről az a sorozat jutott eszembe aminek az a címe h: Te
2021. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalt meg, mert nem is voltatok együtt. Az, hogy te jól érzed magad vele... az nem mindig kölcsönös, vagy nem úgy. Ő valószínűáleg csak kedves veled. A bugyit 100%, hogy véletlenül hagyta úgy, nem neked meglepiajéndáknak, és el sem kellett volna vinned, elég perverz dolog. És nem, nem minden pasi csinál ilyet, csak a perverz rosszéletű gyökerek.
2021. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most olvasom, hogy megpróbáltad lesmárolni, de elhajolt. Elég egyértelműen kimutatta az érzelmeit! Nem egyértelmű, hogy ő is szeret téged csak azért, mert te mennyire szereted, könyörgöm. Inkább menj pszichiáterhez... a végén még arról fognak szólni a hírek, hogy "szerelemféltésből" megölted / megkínoztad.
2021. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Volt csajom tűsarkú cipőjét lopta el az ex-e.
2021. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kamu szagú nekem ez a sztori. De ha igaz, akkor jobb, ha menekül a csaj előled...
2021. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%
A bugyit ugye beraktad egy befőttes üvegbe vagy nejlon zacskóba? Mert másképp hamar elmegy a szaga.
2021. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan már! Csomó férfi lopkod néha használt bugyit, ha teheti. Még én is!
2021. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!