Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással csókolózott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott?

Figyelt kérdés

Ha a párod mással csókolózna, és te végignéznéd a tudta nélkül.


Nem egy szájrapuszi volt. És elég .... intim. Ölelés is.

És azt mondaná, hogy ennél több nem volt.

Nem szórakozóhelyen történt. Ismeri a lányt egy ideje.

De válltig állítja, hogy ez nem jelentett semmit és a nő csókolt először.


Tételezzük fel, hogy tényleg több nem volt. Egy csók semmi?

...



2021. márc. 11. 10:46
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Engem a több nem érdekel, őszintén. Mármint, hogy ha vége, akkor a csók miatt lesz. Pont ezért kérdezem, hogy mennyit is ér egy csók



Másfelé volt dolgom, amit tudott, de rámtelefonáltak, hogy később kell mennem így felé kanyarodtam előbb. Munkahely melletti dohányzó

2021. márc. 11. 14:16
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe veszi az érzéseid! Kár fecsérelned rá az időd!
2021. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa....Tutira repülne!Meg még a dohányzóban!Biztos csak véletlen lehetett😂Na meg amiket előtte nem láttál...Nem valószínű hogy akkor történt először,sőt sztem viszonya van a nővel.
2021. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Igen, elég valószínű. De én egyelőre erre szeretnék alapozni. Csókról tudok. Ezért ha kidobom, a csók miatt fogom


Próbálok rájönni, hogy miért tette, hogy tényleg mennyi érzelem lehetett benne

Egyszerűen csak nem akarok ennyi mindent eldobni, hogy évek múlva azt mondjam egy jó kapcsolatot egy csók miatt ejtettem

2021. márc. 12. 18:54
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózz te is mással és nézzük meg hogy mi lesz!De csak ha ő is látja!
2021. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Én olyat nem tennék. Egyszerre egy embert szeretek :/

És igen, értem amit mondasz :(

De annyi férfi magyarázza itt is, hogy érzések nélkül is tudsz csókolózni...

nekem nem menne.

2021. márc. 12. 20:22
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Te már eldöntted, hogy vele maradsz. Te dolgod. Csak akkor lenne őszinte, mert ez, hogy udvariasságból smárolt mással nevetséges. Amúgy tök egyszerű, nekem kapcsolatban a csók sem fér bele mással, nem tenném meg, ezért olyan párt kerestem, akinek ez szintén tabu, így ha ő megteszi mással, akkor tudja, hogy lapát van, de ez kölcsönös. Hitegetheted magad, hogy csak egy csók volt, mert te annyit láttál, de te is tudod, hogy itt több is lehetett. Az meg, hogy egy jó kapcsolatot nem akarsz ejteni egy csók miatt, háááát... marha jó kapcsolat lehet, ahol azért smárol a párod mással, nehogy megbántsa a csajt, és ezzel inkább semmibe vesz téged, megaláz. Más az elképzelésünk akkor arról, mi a jó kapcsolat. :)
2021. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó megjegyzés: a megcsalás az MEGCSALÁS, teljesen mindegy, érez-e valamit a harmadik fél iránt, vagy nem. De látom ezzel is csak felmenteni próbálod a kedves párod...
2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Félreértesz. EDDIG jó volt minden. Ez meg keresztbe húzza...

Nem is udvariasság, zavarba jött

Persze kifogás

Láttam az ölelést is

Eszem tudja, szívem nem



És most őszintén :nem csak attól félek, hogy nem volt semleges, hanem hogy jóval, de jóval több érzés volt benne


Egy sima csók nem összefonódós...


Szóval tudom mi a vége, csak még összekaparom magam

2021. márc. 12. 22:53
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan kapard össze magad,mert nincs értelme húzni a dolgokat.Kb.90% hogy régebb óta viszonyuk van.Ültesd fel és mondd hogy mindent tudsz.
2021. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!