Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szólna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szólna, akiket megcsalt a férjük, azonban szemet huny felette, nem piszkálja, nem faggatja és nem teremti le, hogy tud mindent a viszonyról. Továbbra is tetessem hülyének magam, mint aki mit sem tud?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk is van, a ház amiben élünk közös. Észrevettem, hogy máshogy viszonyul hozzám, nem érdeklődik annyit mint régen és testi kapcsolat sincs közöttünk. Biztosan tudom, hogy van valakije, de nem hoztam a tudomására, szerintem ha menni akarna a másik nőhöz, akkor előbb-utóbb elmond mindent, de én még várnék ezzel, nem szeretnék balhét. Akik így döntöttek megérte a családi béke érdekében vagy inkább közöljem vele, hogy mindent tudok a kapcsolatáról?

2021. márc. 12. 15:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

10. Hagyja?? Te miféle kapcsolatban élsz, hogy ilyen tanácsokat osztogatsz?

Mi van már emberek a büszkeség mint olyan, kihalt?

2021. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11

Egy bizonyos ideig kell, ha nem tudna különben hol élni. Azért mert a pasi félreb@sz nehogy már a nő menjen a nyomorba.

2021. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mellette azért kezdj el félretenni, hátha rájön, hogy válni akar."


Erre reagáltam. Egyébként meg a mai világban, mire összegyűjtesz egy lakásra.

Szépen el kell válni és külön fedél alá menni. Ha ez nem járható, akkor szépen egy fedél alatt, de külön.

Egy ágyan aludni egy olyannal, aki már nem szeret de én sem őt , hát nem túl rózsás

2021. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Ha a családi béke a fontos számodra, akkor hagyd. Tégy úgy mintha nem tudnál semmiről, de mindig legyen nálad egy aduász, hogy ne tudjon hülyére venni.


Én pl amikor rájöttem, hogy megcsal, megbeszéltem az ügyvéd barátunkkal, hogy jöjjön el egy este hozzánk és nyomjon le egy szöveget, hogy volt egy esete amikor megcsalta a pasas a feleségét és a jó mindent vitt, a pali meg nem is láthatja a gyermekeit.

Ráijesztett és onnantól tudta hol a helye. Inkább szépen viselkedett velem és nem szekált, csak nehogy okot adjon nekem a válásra.

Aztán egyszer csak abbamaradtak a megcsalások és újra normális életünk lett.

2021. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
14. hú de irigylésre méltó az életed. és csodálod hogy egy ilyen csodálatos nőt megcsalnak. nahááát
2021. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

15

Mi a gondod az életemmel?

Mit csodálok? Nem volt oka rá hogy megvsaljon. De ha ő kicseszett velem, akkor legalább megakadályoztsm hogy elkezdjen uralkodni rajtam és/vagy el is hagyjon, tönkretegye a családot.

2021. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

17

Te ezeket honnan szűröd le, amúgy? 😂 Mert vicces.

Miért vagyok szánalmas? Miért volt oka? Miért tenném tönkre a családot?

Nem én, hanem ő csalt meg.


18

Mi a fene? 😂😂 Szóval neked teljesen belefér ha egy férfi kihasznál. Gratula. Nekem nem fér bele. Velem nem fog kicseszni egy férfi sem.

Azt hitte a cselédje vagyok aki a g€cis bugyijait mossa, miután hazajött a qrvától és aki majd szépen kiszolgálja, miközben ő a r/bancokkal chatel. Hát nem. Megtanulta hogy nem.

Engem nem érdekelt hogy megcsalt, nem is érdekel. De ne nézzen hülyének és ne kezelje rabszolgaként. S pláne, a családunkat ne tegye tönkre a magánélete miatt.


De hála Istennek rendeződnek a dolgaink. Volt egy pont amikor mindent meg tudtunk beszélni és megoldottuk a nézeteltéréseinket. Azóta boldog életünk van :)

És ennek 7 éve. Azóta nem jár nőkhöz, de nincs is köztünk kunfliktus.

2021. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
Megsúgom aranyom ezer százalék, hogy azóta is félrejár :) ilyen nő mellett, max. okosabb lett. De meg is érdemled a sorsodat, szépen kiástad magadnak :*
2021. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

17. Vicc, hogy azt hiszed, hogy győztél, pedig egy lábtörlő maradtál és csak azért mert zsarolod a párod, azt hiszed értékesebb embernek fog tartani.


Jó sz.r életed lehet, komolyan, és nem mellesleg saját magad köpted szembe, mikor magad mellé láncoltad, mert ezzel igazoltad, hogy magadat sem becsülöd

2021. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

18

Megsúgom áranyom, hogy 10 000 százalék hogy nem jár félre. 😊 Én tudom az okát és biztosra tudom.

Ilyen nő? Biztos neked olyan nőd van aki eltűri a mocskosságaidat és aki úgy táncol ahogy te fütyülsz, de bocs, ebből nem kérek.



19

Ki a halál zsarolta? Én csak megmutattam, hol a helye. Hogy kvittek legyünk. Persze te biztos azokkal a nőkkel értesz egykét, akik tűrnek és nyelnek és hagyják hogy kihasználják őket. Persze, ez is egy opció.

Magam mellé láncoltam? Megakadályoztam, hogy el csessze a családot.

De aztán ő is rájött és hosszas folyamaton mentünn keresztül mindketten.

De mindegy, nem tartozom számadással senkinek sem. Úgy éltek ahogy nektek jó.

További szép napot mindenkinek!

2021. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!