Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szólna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szólna, akiket megcsalt a férjük, azonban szemet huny felette, nem piszkálja, nem faggatja és nem teremti le, hogy tud mindent a viszonyról. Továbbra is tetessem hülyének magam, mint aki mit sem tud?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk is van, a ház amiben élünk közös. Észrevettem, hogy máshogy viszonyul hozzám, nem érdeklődik annyit mint régen és testi kapcsolat sincs közöttünk. Biztosan tudom, hogy van valakije, de nem hoztam a tudomására, szerintem ha menni akarna a másik nőhöz, akkor előbb-utóbb elmond mindent, de én még várnék ezzel, nem szeretnék balhét. Akik így döntöttek megérte a családi béke érdekében vagy inkább közöljem vele, hogy mindent tudok a kapcsolatáról?

2021. márc. 12. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
14-es: jól tetted! Én is voltam megcsalva és bánom, hogy hagytam magam ezen felül kihasználni. Miután hazajött a prostiktól én főztem, mostam, takarítottam rá, ő meg a legapróbb jelét sem mutatta, hogy családapa lenne. Sem a gyerekekkel sem velem nem törődött, látszott rajta, hogy csak a jó élet és a szex érdekli fiatal lányokkal. Nálunk az vetett véget az ámokfutásának (bár mi aztán elvátunk, mert már a gyerekek is utálták) hogy több szülő is feljelentette, s börtönbe juttatták, mert már kiskorúakra is kivetette is hálót.
2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
7-nek! nem így áll a dolog! A kérdező régi típusú, igazi asszony! A fél világirodalom ilyenekről szól! Asszony, aki tudja, hogy ő a középpont, ő a családi tűzhely, vállalja, amit esküjében fogadott, elviseli a kapcsolatukat ért bajt, neveli a gyermekeit, teszi a dolgát. És vár, mindig vár. Igen, azt hiszem ilyen az igazi nagybetűs Asszony!
2021. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
22. Igen messze lakhatsz a bekötőúttól...
2021. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!