Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg könnyen felejthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyen felejthető a szerető?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindenki azt írja, hogy aki szétmegy a szeretőjével, az boldogan kezdi otthon újra, és a szerető csak egy tárgy volt.


Tényleg amint szétmennek elfelejti a megcsaló a szeretőjét?


Természetesen


2021. márc. 24. 11:57
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
10# Fél éves szeretői viszony. De csak szex, meg persze beszélgetések. Felejthető? Otthon meg visszatér minden a régibe?
2021. márc. 24. 12:55
 12/38 anonim ***** válasza:
63%

Ezt embere válogatja.


Anyám volt férjes ember szeretője, több évig. Még nekem is fizette az iskolakezdésemet, (elsős voltam), de mégis a feleségét és családját választotta. Amikor anyu egy munkahelyre került vele évekkel később akkor úgy átnézett rajta, mintha levegő lenne.

2021. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
63%

Többek között anyu miatt is fogadtam meg a nővéremmel, hogy akkor is ha életem szerelme lenne az, de ha foglalt, van kapcsolata akkor tabu. Akár nyitott rám akár nem.

A szeretői viszonyokban mindig valaki a rövidebbet húzza és soha nem vehetsz biztosra semmit sem.

2021. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

12. Gondolom azért csak érzett akkor édesanyád iránt valamit,ha még veled is törődött. De nem tudom.

És igazad van, de ezt így könnyű mondani. Más mikor már megismered a másikat.

2021. márc. 24. 14:28
 15/38 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy érzett valamit, lehet, hogy csak így vágódott be anyánál... de a végkimenetelen nem változtat. Senkit nem fog vígasztalni a gondolni a gondolat, hogy "visszament a családjához, de legalább rám gondol". És évekkel később sem lesz kellemes viszont látni, hogy egykor ismerted teste minden porcikáját, most meg úgy néz át rajtad, mintha sosem láttátok volna egymást.

A végeredmény így is úgy is fájdalmas a léleknek.

2021. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

egykor ismerted teste minden porcikáját, most meg úgy néz át rajtad, mintha sosem láttátok volna egymást.


Ez szíven ütött...

2021. márc. 24. 14:39
 17/38 anonim ***** válasza:
17%

5 évig volt szeretőm

Sosem hiányzott, csak szex volt

Időközben a legvégén mindennek kezdtünk el dolgozni a kapcsolatunkon és természetesen búcsút intettem a szeretőnek.

Ennek már 2 éve.

Eszembe sem jutna ha nem írna rám 2 havonta legalább 1xer valahol,de nem válaszolok neki.

Egyszer majd ő is elfelejt.

De persze minden kapcsolat más.

Mindenkinek mást jelent ilyen kapcsolat vagy az adott személy.

2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

És 17-es neked a házasságot mit jelentett, ha 5 kerek évig megcsaltad a párodat? Őszintén kérdezem

Szeretőnek hazudtál?

2021. márc. 24. 14:50
 19/38 anonim ***** válasza:
73%

Szeretőnek sosem hazudtam.

Házasságomban a megszokás a kényelem tartott minket együtt.

Sosem tudtuk megbeszélni, megoldani a problémákat ami aztan rá ment a szexuális életünkre.

Aztán kényelmesebb volt így.

Majd kezdett elmérgesedni a helyzet, teljesen eltávolodtunk és kijött mindenkiből a sérelem.... Minden... Megcsalás, szex... Megbeszéltünk mindent ami nem működött.

Hamarabb kellett volna!

2021. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
19. És a szeretőddel mi lett? Tényleg így rendbe lehetett hozni egy házasságot?
2021. márc. 24. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!