Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam ?

Figyelt kérdés

Igen, az voltam, de itt kér egy kérdőjelet a kérdés után, így muszáj volt írnom.

Szóval: tavaly nyáron egy baráti sütögetésen ismerekedtünk meg, nem is volt igazán résztvevő, csak hozott valamit a házigazdának, csak én vettem át. Iszonyat gyorsan egymásra kattantunk, ilyen nálam még nem is volt. Láttam a gyűrűjét, nem is titkolta. Egy ürüggyel két hét múlva megkeresett és elindult a lavina. Igen, ez meg az vagyok, mindegy is. Iszonyat jókat...d.tunk, és mellette mindig vidám voltam. Nem hülyített, nem etetett, már első percben elmondta, hogy nem válik, mert van közös gyerekük is (két kicsi) . Bár a feleségéről nem mesélt, úgy gondoltam, csak látja, hogy valami nincs rendben, de egészen múlt hétig rendszeresen találkoztunk. Én úgy láttam, hogy időközben már elkezdett valamit érezni, bár erről nem beszéltünk, de egyre aggódóbb lett, figyelmesebb, ahogy én is. Kalandnak indult, de menet közben megismertük a másikat. Ennek ellenére tudtam, hogy meddig van az én szerepem.

Viszont múlt héten volt egy necces helyzet és a neje durván ráérzett, hogy mi van, és még engem is megkeresett.

Elváltunk levélben, elváltunk titokban telefonon is, ahol elmondta, hogy eszméletlenül sajnálja, de a családja az első, és nem szeretne hétvégi apuka lenni.

Ezt fel is fogtam, de ami furcsa, hogy jött utána egy levél a feleségétől, hogy leszek kedves elhúzni a bánatba, és, hogy a férje mindent elmondott, és jobb, ha tudom, hogy ők együtt maradnak, és állítólag azt is mondta az "ex", hogy az egész neki nem jelentett semmit


éés ezek után kaptam tőle is egy levelet, hogy sajnálja, de félreértettem (jó hosszan ) és ő csak jól érezte magát, de a feleségét szereti.


Most hogy is? Igen feldolgozom, bár valóban rosszul érint, de mi? Most jött rá, hogy a nejét szereti? Ennyi hónap után? Miközben a lebukás széléről táncolt vissza rengeteg alkalommal és írta, hogy alig várja, hogy jöhessen?

Tudom, tudom én vagyok a lyuk, ő meg a szemét, de őszintén, engem a saját oldalam zavar. Ennyi ideig létezik, hogy ennyit hazudozott? Mármint tettekkel is? Nem mondta, hogy szeret, meg nem is beszéltünk erről, nem mondta, hogy válna, sőt , és nem is kértem rá, de ahogy viselkedett.

Többször találkoztunk úgy, hogy nekem pl. épp megvolt és ő nem tudott máskor jönni a héten, de maradt, és semmi nem volt, de ettünk együtt, és konkrétan ilyen kedves férfival még nem találkoztam.

Most megkért, hogy ne keressem többet :/ Nem fogom persze, és elfogadom, de jó lenne hinni, hogy nem volt minden hazugság.

Nem ismerem a feleségét , így nem tudom megítélni hogy milyen ember, de a kapcsolatunk alatt elejtett szavakból úgy láttam, hogy neki a család a két gyerek és nem a két gyerek plusz az asszony.


Nem mondanám, hogy nem vérzik a szívem, de még jobban fáj, hogy nem tudom eldönteni nekem hazudott-e mikor azt mondta, ő ezt nem szeretné abbahagyni , de muszáj, vagy a nejének.



2021. márc. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy, hogy a neje miatt írta vagy magától. Hagyd őket békén.
2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
Én békén hagyom. Kár, hogy nem arra válaszoltál, amit kérdeztem. Neked mindegy nekem nem. Picikét talán könnyebb lezárni úgy valamit, hogy tudom nem volt végig hazugság felém.
2021. márc. 7. 20:29
 3/86 anonim ***** válasza:
88%
Arra válaszoltam. Teljesen mindegy hogy hazugság vagy kötődés volt. Lezárta. Te is tedd azt.
2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
Igen, tudom lezárom. Mint írtam, eszem ágába sincs keresni, pláne, hogy így belémvágott. Hogy lezárta-e lélekben nem tudom. Én ott nem. Továbbra is arra keresem a választ, hogy ilyen létezik-e, ilyen pálfordulás. Ugyanazt kérlek ne ismételgesd. Köszönöm
2021. márc. 7. 20:33
 5/86 anonim ***** válasza:
89%
Veled csak a jót osztotta meg .A feleséggel a mindennapok terhét . Nah ebbe tud belefásulni a kedves férj . Utána ha veszni látszik minden ,akkor jön a felismerés . Jé én még szeretem ezt a nőt ,még tetszik még jó a szex még mindig szeretem .Mekkora egy seggfej voltam. Szval ...lehet az adott pillanatban nem hazudott neked ,de visszagondolva rájött ,hogy semmit nem jelentettél neki.
2021. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt írom hogy, lehet hogy volt kötődés feléd akkor jobb lesz? Valószínűleg volt. Kikapcsolódott melletted. De a családot választotta. Voltam én is szerető és soha többet nem leszek. Légy erős és ne kattogj ezen mert nem lesz könnyebb.

1,2 #

2021. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
92%
A 2.levelet az asszony diktálta
2021. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem hazudott, de adott még egy esélyt az asszonynak.
2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
100%
Folytatná is persze ha szabad lenne. De nem az es nem tudja folytatni mert bekavart az asszony.
2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
37%
ha az asszony diktálta volna semmi sajnálom szöveg nem lett volna benne. Ez fix
2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!