Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg könnyen felejthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyen felejthető a szerető?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindenki azt írja, hogy aki szétmegy a szeretőjével, az boldogan kezdi otthon újra, és a szerető csak egy tárgy volt.


Tényleg amint szétmennek elfelejti a megcsaló a szeretőjét?


Természetesen


2021. márc. 24. 11:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20%

Semmi nem lett.

Megmondtam, hogy vége és ennyi.

Keres... Próbálkozik néha, de részemről hiába.

Nekem szex volt, kikapcsolódás... Semmi több

Én teljesen a házasságomra koncentrálok ami most végre tényleg jó úton halad.

2021. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Hát ez igen érdekes volt, de köszönöm. 5 évig...

Ebben a történetben senkit sem értek. Nem bántás, de valóban 5 év érzékeltenül. És valóban 5 év mellett a feleséged mégis az igazi? És a feleséged ezen hogy jutott túl?

2021. márc. 24. 15:16
 23/38 anonim ***** válasza:
34%

Valamiért egymásba szerettünk....

Aztán elmúlt, távolodtunk, munka, pénzügyi gondok stb miatt

Nem volt lehetőségünk lépni, sem anyagilag sem sehogy, és igazából nem is akartunk.

Kényelmes volt.

Volt mikor újra jó irányba haladt a kapcsolatunk, akkor a szeretővel volt jó pár hónap kihagyás.

De nem tudtunk kilábalni mégsem a rosszból mert még mindig nem beszéltünk őszintén a sérelmekről

Utolsó pár évben mint a lakótársak olyanok voltunk.

Aztán borult a bili.

Sajnos ilyen sok idő kellett hozzá. De mindenki kimondta hogy mi bántotta a másikat, megbeszéltunk mindent, őszinték voltunk.

Olyan javulásnak indult a kapcsolat ami talán jobb is mint az elején. A szexről nem is beszélve.

A szeretőn hamar túl tette magát látszólag bár biztos bántja.

De elmondása szerint tudott róla, legalábbis sejtette, nem buta.

De tiszta lappal kezdtünk.

Látja rajtam és én is rajta hogy ez most más.

2021. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

23. Ne haragudj, de ezt még az én gyomrom sem veszi be. Köszönöm, hogy őszinte voltál, de 5 év, az egy fél évtized, rettentő sok idő. Én feleségként egyszerűen sosem bocsájtanám meg. Tudom nem olyan oldalról kérdezek, de ez igen fura.

Szerinted te őszintén szerelmes vagy a feleségedbe? Úgy hogy 5 évig más nővel tudtál érzelmek nélkül lenni?

2021. márc. 24. 16:03
 25/38 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, továbbra is megköszönöm, bármilyen vélemény jön. Csak ez a 5 éves sztori furcsa volt. De bizonyára ilyen is van
2021. márc. 24. 16:06
 26/38 anonim ***** válasza:
72%

A szívem mindig az övé volt.

A szex meg csak szex.

Szükséglet nagy úr.

Szerelem rég nem volt.

Nyilván akkor nem is jutott volna idáig a kapcsolat.

Megszokás volt és szeretet.

Szerelemnek azt mondanám ami most kezdődik újra.

2021. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
80%

"A szívem mindig az övé volt.

Szerelem rég nem volt."


Őőőő hogy is van ez? Nem volt felé részedről szerelem már, nem is volt szex sem. Szóval semmi, de mégis ő kellett.



"A szex meg csak szex." Ja, akkor minek erőlteted a nejeddel, ha úgyis mindegy.


Te beteg vagy, nem szeretsz senkit. Én feleségként tuti nem állnék le ilyen alakkal. 5 évig félrebasztál és most elhitetnéd, hogy most szerelmes vagy. Eddig nem voltál, most az vagy. Eddig nem voltál szex sem volt, de mégis szeretted. Jól van, rendben.

És olyan ember sem kéne, aki öt évig dug valakit és nem alakul ki nála semmilyen érzelem. Ez beteg


Szerintem te 5 évig igencsak elmentél volna a másik nővel, ha van rá lehetőséged, most meg megbecsülöd ami maradt.

Vagy kamu vagy

2021. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
26. Hány éve vagy házas?
2021. márc. 24. 16:20
 29/38 anonim ***** válasza:
33%

Volt rá lehetőségem :)

Szerencsére nem neked kell velem lenned :)

Nem kell értened, sokszor én sem értettem ami köztünk volt/van vagy amit akartam.

Nem volt szerelem, de a szívem az övé volt. Valamiért egymásba szerettünk, és ha úgyis éreztem elmúlt a szerelem, éreztem, hogy mást nem fogok így szeretni hiába romlott meg a kapcsolatunk. Nem cska az én hibám volt. Mind ketten tettünk azért, hogy ez egy sz@r kapcsolat legyen.

A szerető szerető volt és semmi más.

Nem töltöttem vele minőségi időt csak a létszükségletet.

Ő akart volna többet is, én nem és ezt tudta is.

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%

29#kamu :D

Persze csak dugni jártál gatya le, gatya fel és futás szívem szerelméhez.

Szerintem te nem is fériként írsz :D

Feleségedből kiábrándultál, elmúlt minden, írod, hogy csak a közös dolgok tarottak egyben, mással szexeltél, majd öt év után rájöttél, mégis belé vagy szerelmes. Nejednek is van ám egy tartása :D

2021. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!