Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú távú szerető viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú szerető viszony érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Írja itt egy férfi, hogy 5 évig volt szeretője, de a feleségét szereti.

Komolyan kiakadtam a történetén.

Feleségébe nem is volt szerelmes, nem is volt szex, de most 5 év után újrakezdték és a felesége is elnézte.


Most én vagyok hülye, vagy ilyen van? Feleségként biztos nem bocsájtanék meg megcsalást, de pláne nem 5 évet.

És hab a tortán az érzelemmentesség. Én mindig úgy tippeltem, hogy a megcsaló még előbb is kell, hogy szeresse a szeretőt, hiszen érte kockáztat, de a felesége hogy fogadhatta el, hogy 5 teljes éven át máshova járt úgy, hogy még nem is jelentett neki semmit az a nő?


Szóval senkinek sem lenne hányingert keltő, hogy a párja nem elég, hogy megcsalta, de ennyi idő alatt még csak nem is kezdett kötődni? Nekem ez olyan ...pszicho már. Persze nem arra vágynék, hogy a párom mást szeressen meg, de még mindig egy fokkal érthetőbb lenne, mint hogy simán egy olyan emberért tesz mindent kockára, aki nem is jelent semmit?


2021. márc. 24. 18:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát még az is tisztább, mintha azzal állna elém a férjem, hogy 5 évig járt egyetlen emberhez, de ő csak engem szeret. Ja akkor épp nem. Fél évtizeden át....


Komolyan ez másoknak hihető?


Ki fogadná így vissza a párját?

2021. márc. 24. 19:43
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te azon akadtál ki, hogy a szeretőt nem szereti, a házastársát igen. Mi ebben a hihetetlen?

Jártam ebben a cipőben.

Szerettem a párom, de nem voltam vele boldog. Ráadásul ő volt az első az életemben minden téren, kíváncsi is voltam, hogy milyen mással. Megcsaltam valakivel, hónapokig tartott. A szeretőm iránt nem éreztem semmit, csak más volt, újdonság. Élveztem, hogy rajong értem.

De a párom szerettem. Féltem, hogy lebukunk és elveszítem. Többek közt ez a viszony ébresztett rá, hogy még mindig mennyire szeretem.

Hosszú idő kellett, hogy elmúljon a szerelem és ki tudjak lépni a kapcsolatból. Többek közt azért, mert már nem volt ott a szerető, hogy megadja, ami otthon hiányzik.

2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, azon akadtam ki, csak nem azért amire gondolsz.

Évekig tartó kapcsolatnál elég beteg, ha nem alakul ki semmiféle érzelem.

És igen azon akadtam ki, hogy a feleségével meg elhiteti, hogy szereti.


Lehet nálad ez normális, és csak szeretőként hiszed, hogy kiborító, de feleségként sosem engednék így vissza senkit. Sehogy sem megcsalás után, de hogy úgy csaljon meg valaki, úgy kockáztassa a házasságunkat, úgy köpjön bele, ráadásul évekig, hogy olyan emberért sunnyogot, aki neki nem is számított. Ez a feleségnek nem csalódás? Én nem szeretnék olyan embert szeretni aki ilyen. Mert vagy hazudik nekem, vagy tényleg nem komplett.


Egyébként te is csak barátként szeretted a társadat már, hiszen leírtad, hogy szerető nélkül nem is működött. De te se vagy különb ha kihasználtál valakit úgy hogy nem éreztél semmit. Ennek mondjuk eléggé ellentmond, hogy élvezted, hogy rajong érted (nézz utána, pszichológia....pont azokat kezdjük előbb megszeretni, akik kimutatják, hogy szeretnek minket)

De te miközben csaltad, szerelmes voltál a párodba. oké :) Rendben, hát lehet a szerelem fogalma neked nem mond semmit. Szerelmes voltál, míg volt egy szeretőd is. Csodás

2021. márc. 24. 20:28
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyire el tudnád dönteni, hogy kit szeretsz, te se lennél szerető. Mégis fülig beleszerettél egy hűtlen féregbe, aki átveri a feleségét. Vagy te direkt ilyet keresel? Akkor bocsi.
2021. márc. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Az ember változik, az érzései is. Én a munkahelyemen összejöttem egy férfival. Házasok voltunk. Én akkor egy langyos pocsolyának éreztem a házasságomat. Nagy szerelem volt, úgy 2 évig. Aztán valami más lett, átment barátságba, megszokásba, függőségbe. A közös élmények hiánya, mindig csak egy házban, telken. Az utolsó év, az ötödik már nem kellett volna. Egyre többször emlegette a feleségét, én sem éreztem már felhőtlenül jól magam. Vége lett. Egy hosszú házasságban az ember nem lángol a másik iránt mondjuk 20 éven át. Viszont visszaszerethet, rájöhet, hogy ő az igazi.
2021. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

15. Te nem szerettél vissza a férjedbe, ilyen nincs. Visszamentél a kényelembe. Ki hiszi már el, hogy évekig csalod és becsapod, mással kefélsz nagyokat, kockáztatsz mindent, majd PONT mikor ellaposodik a másik visszaszeretsz. Ne már. Legalább magadnak ne hazudj.

Másba szerettél, évekig. Utána meg rájöttél hogy inkább megbecsülöd ami maradt.


Megnézném te mit mondtál volna ha a férjed kitálalt volna, hogy bocsi drágám évekig másba voltam szerelmes de az elmúlt szóval most megint te jössz. Ez nem egy társasjáték

Kellenél a francnak őszintén, ha velem tennéd...

Gyáva voltál kiszállni, évekig biztonsági játékot játszottál, férjed meg egy papucs hogy ezt elnézte. ha meg nem is tudja, akkor valóban szerelmes vagy, hogy el sem mondtad...

2021. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%

Náluk a felesegégemnek van szeretője. Már több mind egy éve. Meg is együtt vagyunk és mégis szeretjük egymást.

Plusz nekem is volt viszonyom az egyik barátnőjével teljesen érzelem mentes. Csupán rájöttünk, h nekünk nem való a monogamia. Most is ugyan úgy szeretem mind régen.

2021. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!