Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők akik pénzre mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik pénzre mennek teljesen el tudják játszani az érzelmes szerető, gondoskodó barátnő szerepet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki elég csúnya, igazi szemüveges kocka. Viszont egy multi fő szoftverfejlesztője, nagyon ügyes, így havi nettó 5-600-at is megkeres és a család is nagyon gazdag vállalkozó apukával. 4 hónapja összejött egy igen csinos vonzó nővel, tényleg csak néztünk milyen csinos nő. Tudom hogy a barátom oda van érte és el is kényezteti anyagilag is. Mikor együtt vannak a nő eszméletlenül szereti, törődik vele, szeretgeti stb,

Attól félek hogy ezek az érzelmek a nő részéről csak megjátszás, a pénz miatt van, de vajon az ilyen pénzéhes nők ennyire jól tudnának színészkedni?


2015. okt. 21. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Nem véletlen, hogy annyi tehetséges színésznő van a világon, az ilyesmi veleszületett tehetség a nőknél. Úgy tudnak hazudni, mint a vízfolyás, és a lelkiismeretük is nyugodt közben.
2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát kb annyira, mint azok a pasik, akik a jó testű barátnőjükkel elhitetik, hogy elsősorban a lány személyisége érdekli őket.
2015. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat nem tudsz tenni, mert minden ellened fordulna.

En annyit csinalnek, hogy valahogyan a penzehes nokre terelnem a szot, mondjuk lattal egy filmet, vagy hallottal egy olyan tortenetet, hogy a milliomos elvesztette a vagyonat, de a no megis kitartott mellette es akkor lemerhetned a hatast.

Persze ezt nagyon finoman kell beadagolni, mert konnyen atbillenhet a nyilvanvalo oldalra, amikor nyilvanvalo, hogy miert beszelsz ilyenekrol. De ha okos vagy...

2015. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Igen, remek színészek.
2015. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Amég pénz van addig a színjáték is megy.
2015. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2^aztán pedig megcsalják egy hodállyal...:(

Meg lehet játszani, egy jó barátom is így járt, hozzá ment egy nő a vízumért, a srác meg nem értette, mi van, miért koptatta le a hölgy, amint megkapta a papírt....

Nekem nem menne, nem tudnék így élni, de ha másnak megy, lelke rajta:)

2015. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Miért, nem nézed ki a barátodból, hogy emberileg értékes lenne ahhoz, hogy valaki maga miatt szeresse? Szép ki barát vagy.
2015. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Ha" csak színészkedik a csaj, és a haverodat mégis el tudja vakítani akkor nem tehetsz semmit úgy sem. De egyáltalán nem biztos ez.
2015. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos eljátsza, hogy szereti.

Aztán, ha egy állás elvesztése alkalmával a padlóra kerül a srác már a nő rég túl van árkon-bokron.


Ennek azaz oka, hogy egy egészséges testű és lelkű nő számára fontos a biztonság.


Mi férfiak erre csak ezt a választ kapjuk. "Ez nem kívánságműsor".

2015. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem se zavarna,figyelj lehet a bankkártyám végett van velem de nem a bankkártyát szopja.

Nyilván a srác azért add magára,mert van zséje.Gondolom ruhái igényesek,mert általában szakmabeliek(én is IT-s vagyok),undorítóak,igénytelenek.

Sok kollégám jól keres,de olyan igénytelen ruhákba járnak,hogy retek nőket szednek fel max.

Én igényes vagyok magamra,eddzek,ruháim a legjobbak,így csinos nőket én nem a pénzért kapom meg,nyilván nézi,de nálam közvetve van zseton a képben:

-kondizás

-kocsi

-cipő

-ruha

Gondolom a srác azért igényes valamennyire.

2015. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!