Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féléves házasságban kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléves házasságban kiderült viszony “elnézhető”? Sikerült valakinek továbblendülnie és nem volt több?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 12:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
90%
Még szüljél is neki gyereket...
2021. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan van itt, akinek tényleg van ilyen kapcsolatbeli tapasztalata? Megköszönném a válaszát
2021. márc. 28. 13:04
 23/57 anonim ***** válasza:
Szerinted, milyen egy ilyen kapcsolat? Rajtad múlik, elnézed vagy nem. Én le se feküdnék vele míg nem megy el szűrésre.
2021. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Szóval ennyi lenne a bajod vele, egy szűréssel lerendeznéd?
2021. márc. 28. 13:20
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis én kivágnám. De szűrés nélkül eszembe se jutna semmi. Fél éves házasság, az egész életed így fog telni.

Mit mond? Miért lépett félre?

2021. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Tagad. Az egyértelmű bizonyítékok ellenére. Azt mondta csak szét akar szedni minket valaki. De látszik, hogy ideges.
2021. márc. 28. 16:41
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelmű a bizonyíték akkor el ne hidd. Ilyenkor a csillagokat is lehazudják az égről.
2021. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig te? Hát már mióta húzódik ez nálatok? Ha jól emlékszem, csalt ő már az eljegyzés előtt is. Hagyd már a francba.
2021. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék egy szuszra válaszolni erre és a következő 10 kérdésedre is: Nem. Nem. Szintén nem. Még mindig nem. Nem. Nem fog. Nem lehet. Nem. Nem nézhető el. Nem, még most sem. Nem, tudom, hogy eltelt azóta 4 nap, de továbbra sem. Parancsolj, kérlek majd sorrendben olvasd vissza a vonatkozö kérdéseknél, ha kétséged támadna.
2021. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg olyan van itt, akinek tényleg van ilyen kapcsolatbeli tapasztalata? Megköszönném a válaszát"


Igen, van, jelen. Egy éve sem voltunk házasok, amikor kiderült, hogy megcsalt. Ráadásul nem "csak" akkor, hanem már korábban is egyszer. Hogy megbocsátottam-e? Igen. Hogy működött-e? Igen, amíg elhitettem magammal, hogy működni fog. Megcsalt újra? Igen, de akkor már hamar kiderült, addigra már "profi" voltam jelolvasásból. Elegem lett, beadtam a válást, és kész. Persze, nehéz volt, de mi értelme olyan ember mellett lenni, aki halomra csal? És nem, ezzel nem azt akarom mondani, hogy "aki egyszer megcsalt máskor is megteszi", ez szerintem nem általánosítható, de azén exem bizony ilyen volt. Már az egyetemen is nagy casanova volt, én voltam a hülye, hogy elhittem, talán értem majd megváltozik. Hát nem, és ez így is van jól, megtanultam belőle, amit kellett. A bizalom, az őszinteség nagyon fontos, és ő lábbal tiporta ezt. Soha többé senkinek nem tudnám ezt megbocsátani. Ha valaki csalni akar, álljon elém és mondja azt, hogy köztünk ez már nem működik, és menjen, ha menni akar. Én többet az ilyet nem bocsátom meg. Te se tedd, ha nem akarsz egy lábtörlő lenni, akivel bármit meg lehet tenni, mert úgysincs következménye. Mégis miért változna meg, ha te mindent elnézel neki? Mi oka lenne rá? Semmi. Szedd össze magad!

2021. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!