Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiakat kérdeznék arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék arról, hogy hogyan éltétek meg azt, amikor kiderült, hogy barátnőtök, feleségetek megcsalt, szeretőt tartott? 41/F

Figyelt kérdés

Hogyan bukott le pártok?

Mivel indokolta tettét?

Mi lett a következménye a megcsalásnak?



2021. ápr. 15. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
8as vagyok ok régen is volt megcsalás,de nem volt ilyen csak a prostiknál,hogy kidumálják a nők is kinek mekkora meg milyen az ágyban.Egyre több nő ecseteli miért csalta meg a párját,de nem baj közbe hívja a kutyáját(szeretőjét),ezt mostanában tanultam meg ki az a kutya.Nem értem,nem vagyok prüd,de ami mostanság meg, az már nekem kicsit sok.
2021. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

8-asnak.


Ezt a szlenget nem hallottam, hogy kutyának hívják a szeretőt. Ma is tanultam valami újat.


Amúgy, ha már itt tartunk, akkor milyen indokkal csalják a párjukat?

2021. ápr. 15. 21:07
 13/19 Nemo4 ***** válasza:
66%
Háromszor nősültem és az első kettőben én voltam a hunyó, fűvel-fával csaltam a nejeimet. Mondtam is mindig, hogy egyszer ezt visszakapom majd és akkor megfogadtam ha úgy lesz akkor toleráns leszek. A harmadik házasságomban kb. 20 éves együttlét után a fiammal elcserélte a telefont mielőtt elment este 8-kor műszakba. Érdekes módón 9 körül jött egy üzenet amit a fiam mutatott, a lényeg annyi volt, hogy az egyik közös ismerős pasi irt rá, hogy O.K. már nincsen Lust ami ugye inkább nem vágyat jelent. Persze azonnal haza hivtam a nejem és mutattam neki az űzenetet. Végül nagy nehezen elmondta, hogy csak csókolóztak és más nem történt. Én rögtön visszagondoltam a magam régebbi dolgaira és mondtam neki, hogy másnap hivja el egy helyre a pasit is. Eljött, és mutattam neki az üzenetét, persze mindent tagadott az ürge. Én mondtam neki, hogy itt a préda viheti , megbeszélhetjük milyen feltételekkel, de ö csak váltig állitotta, hogy semmi sem volt közöttük. Gondolom a nejem is rádöbbent, hogy mekkora hűlye volt, szerintem ö túl gondolta az egészet. Aztán pár nap múlva kértem beszéljük meg, végül annyit mondott megtanúlta a leckét. Azóta is együtt vagyunk, otta fiam is. Nem tagadom, hogy szar érzés volt és azt sem, hogy sohasem felejtem el, de tovább léptem. Egy dolgot tudni kell, a nőket a lábukról levenni a szép szavakkal lehet és azok nem is gondolják, hogy csak a kefélésre kellenek ! Igen a leckét meg kell tanúlni mindenkinek aki rászorul !
2021. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
7-es te birka, mivel a kérdést megcsalt férfi tette fel érdekes is lenne ha a nők jönnének részletezni, őket hogyan csalták meg pl terhesen. Én értem, hogy egy megkeseredett, kanos, frusztrált ideggörcs vagy, de attól tudj már értelmezni 2 mondatot. Nem kell mindig mindenhova odaböfögnöd a nőgyűlölő hülyeségeid.
2021. ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12 indok egyszerű,nem érzi magát nőnek a párja mellett.
2021. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#14-esnek.


Nem csalt meg senki, mivel nem vagyok kapcsolatban, és szerelmi háromszögbe sem kerültem. Mindössze látom, és olvasom, hogy mi zajlik körülöttem. Emiatt tettem fel a kérdést.

2021. ápr. 17. 07:12
 17/19 anonim ***** válasza:

23 éves koromban volt egy barátnőm, akivel akkorra már vagy három éve együtt voltunk. Egy évig csalt egy nála is évekkel fiatalabb (akkor még 18 alatti sráccal), amiről persze semmit nem tudtam. Már túl voltak a dolgokon (sztem a kissrác elhajtotta) és vagy egy év után kezdtek hozzám szivárogni az infók. A lány amugy egy nagyon szolid, csendes csaj volt, az ágyban is egy nagy nulla, és ezek miatt is teljesen megbiztam benne. Bulizni mindig egymás nélkül jártunk. Mondták is ismerősök, h ez hogy lehet? Biztos vagyok benne, h nem csinál semmit? Erre világosan emlékszem, h mindig azt mondtam erre, h normál esetben én se biznék meg enyire egy nőben, de érte tűzbe tenném a kezem.... Szóval mikor megtudtam, h csinált valamit szembesitettem vele és kérdeztem, h történt-e más is. (Annyit tudtam akkor, h egyszer, egy alkalommal smárolt egy sráccal. Na persze....) Mondta, h nem, ennyi minden. Aztán persze megtudtam, h hát nem csak egyszer. Megint szembesités. Mindent tudok? Igen, más nem történt. Aztán kederült, h persze volt dugás is, és itt lett elegem. Nem is az volt a csalódás, h félrekúrt, hanem h ennyire vak voltam. Meg nem is értettem, h ha szerette azt a gyereket (ez is mennyire megalázó volt nekem) akkor miért nem hagyott ott a picsában. Mikor utána kérdeztem, h miért nem mondta már az első lebukáskor a tiszta igazságot, és miért kellett hazudoznia egyfolytában, azt mondta teljes higgadsággal, h akkor is otthagytam volna, nem?

Utálom, mikor mindig arról megy a téma, h a férfiak milyen férgek birnak lenni a nőkkel. Hát tudnék mesélni, h a nők is miket képesek megtenni.

2021. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"8as vagyok ok régen is volt megcsalás,de nem volt ilyen csak a prostiknál,hogy kidumálják a nők is kinek mekkora meg milyen az ágyban.Egyre több nő ecseteli miért csalta meg a párját,de nem baj közbe hívja a kutyáját(szeretőjét),ezt mostanában tanultam meg ki az a kutya.Nem értem,nem vagyok prüd,de ami mostanság meg, az már nekem kicsit sok." Jaj de az gondolom annyira nem zavar, hogy ha egy férfi k-rvázik, a nők félrelépése jobban zavar...nőként. az rendben van régenmindenjobbvót...pffff. Gratulálok kápó. Írom ezt úgy, hogy soha nem csaltam meg senkit.


Akinek terhes lett a barátnője, annak minden tiszteletem, szerintem éppen időben lett elkapva a hölgy.

2021. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18 de zavar,kettőn áll a vásár,de egy nőnek nagyobb a felelősége ő dönt.
2021. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!