Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:

Viszont akkor a te esetedben inkább ilyen plátói fellángolás. Sokan váltanak és lesz egy jobb második kapcsolatuk, meg persze befuccsolhat az is.Mindenesetre szerintem aki hosszú hónapok / évek óta szenved, egyértelműen nem az igazi párja mellett van.

Én ha a másik oldalon lennék, amit írsz, hogy jobban járnék, ha megtenné a párom és lecsengene. Hát nem hiszem. Főleg mert nálam megbocsájthataltan lenne, és ilyen intenzitással ha másra vágyik, hozzám már úgy sosem fog. Szerintem akkor sem ha lecseng.

Nem minden nagy érzelmünk szól mindenkinek.

2021. ápr. 16. 21:39
 22/75 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdésed majdnem megcsalókhoz szól. Gyakorlatilag olyanokhoz, akik végül nem csaltak meg senkit. Akkor az miért más, miért kevésbé plátói, mint az enyém az egyetlen csókkal?
2021. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

Hú, nem tudom mit értettél félre. Én arra írtam hogy te írtad, hogy jobb lenne, ha megtenné. Nem egyetlen csókot. Hanem a viszonyt.

De egyébként -és ez nem bántás -szerintem te is tudod, hogy a csókod nem volt ártatlan.

Szerintem te sem bocsájtanál meg egy szerelmes csókot.


De mint írtam én nem ítélkezem :) Csak elgondolkodtam

2021. ápr. 16. 21:52
 24/75 anonim ***** válasza:
Nem, abban igazat adok neked, nem volt ártatlan. Csak azt írtad, plátói volt az enyém. Az összes többi hozzászólóé miért nem volt plátói, ha elvileg még a csókig se mentek el? Mert szerintem is megcsalás a csók is.
2021. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam sehol, hogy a többi nem volt plátói. Kezdesz összezavarni :) Pont a tiéd volt több, de csak fizikálisan.

Ezek érzelmileg mind megcsalások azért, mert gondolatban réges-rég mással vagyunk

2021. ápr. 16. 21:57
 26/75 anonim ***** válasza:

*23

Tehát te is beleszerettél valakibe a párod mellett?

2021. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
24%

Oké. Nem szeretem azt gondolni, hogy plátói volt, mert az arra utal, hogy nem viszonozta. De soha nem mondta, hogy szeret, szóval lehet, hogy plátói volt. Csak én nem éreztem plátóinak, már a csók előtt se, utána meg pláne nem.

Egyébként egy kicsit irreális gondolat, hogy egy felnőtt ember hagyjon ott csapot-papot valakiért, akinek még a kezét se fogta meg soha. Főleg, ha gyerekek is vannak. Ha meg előtte lefekszenek, akkor nagyot süllyednek egymás szemében is. Ez ilyen ördögi kör. Nem olyan már, mint amikor szingli vagy és nincs igazi tét. Szerintem ezért se lesz általában ezekből semmi, akkor se, ha szerelem.

2021. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

Úgy mondanám, nem vidám az élet minden perce...


25/ Most értettem meg mire célzol. Én arra írtam, hogy plátói lehet akkor nálad, mert azt írtad, hogy lehet ha megtörtént volna már lecsengett volna. És most független attól, hogy te foglalt vagy, vagy sem, egy számomra igencsak vonzó, régóta tetsző embernél igenis azt fogom látni, hogy jól fog alakulni. Nem? alapesetben nem a negatív kimenetelt vizionálom. Szóval ha tényleg úgy érzed, hogy lecsengene, ha lehetne köztetek bármi akkor az fellángolás. Vagy a másik, hogy lehet azért írod, hogy ezzel nyugtasd magad, hogy úgysem műkdöne, mert így elviselhetőbb...

2021. ápr. 16. 22:06
 29/75 A kérdező kommentje:

27/ Bátorság az kéne. Nem irreális, Miért lenne az, hogy boldogságra törekszel? Senki sem mondta, hogy könnyű. De ez is ilyen önnyugtatás (jelzem ismét, értelek)

Szerintem nem egy harmadikért kéne lépni, hanem önmagunkért.

2021. ápr. 16. 22:09
 30/75 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nem, abban majdnem biztos vagyok, hogy nálam nem csengett volna le. Inkább azt gondolom, hogy ő jobban járt volna, ha lefekszik velem, már rég túl lenne rajtam.
2021. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!