Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:

#38

Nem csak te vagy paranoiás:)

2021. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
:)
2021. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
38 Köszönöm !!!
2021. ápr. 18. 00:21
 44/75 A kérdező kommentje:
38 Titeket a környezetetek a férjeddel szép családnak hisz? Vagy már nem adsz a látszatra?
2021. ápr. 18. 00:24
 45/75 anonim ***** válasza:
Aki igazán ismer engem, az tudja, hogy mi már csak a gyerek miatt vagyunk együtt. Ezt bárkinek elmondom, aki megkérdezi, de nyilván nem mindenkivel kerül ez szóba. De az embert és a szülőt tiszteljük a másikban, emiatt soha senki, akinek nem meséltem el, nem sejtheti, hogy nem mi vagyunk az álomcsalád. Hogy egy szobában se alszunk évek óta, azt kívülről nem látja senki.
2021. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
Sőt...a férjem is tudja, hogy mást szeretek.
2021. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad
2021. ápr. 18. 00:37
 48/75 anonim ***** válasza:
100%

Minket is nagyon szép párnak tartanak. Eközben tudja a párom hogy a részemről ez csak szeretet és ragaszkodás,de ő 9 év után is minden nap elmondja hogy mennyire szerelmes belém.

Mást szeretek.

2021. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
48/ Mi tart össze titeket?
2021. ápr. 18. 14:25
 50/75 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz gyerekkorom volt,a szüleim hamar meghaltak. Nagypapám nevelt fel. Mióta az eszemet tudom egyedül vagyok, magányos vagyok és ezt valamennyire meg is szoktam. Volt más kapcsolatom, de egyikük sem tudta feledtetni velem a múltat, kivéve a mostani páromat. Csak ő van nekem, nincs egy rokonom sem. Ez a ragaszkodás és az ő szerelme felém ami össszetart minket. Akibe szerelmes vagyok kapcsolatban él,így nem maradt más csak a felejtés.. küzdök ellene minden erőmmel,de ő sem tud távol maradni tőlem. Ördögi kör...
2021. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!