Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha nincsenek gyerekek, akkor nem kérdés, hogy váltani kell abban a helyzetben, ahogy most vagy. Nem feltétlen veszítetted el, csak egy kicsit küzdeni kéne érte, mert ha ez valóban kölcsönös volt, akkor az illető sincs túl rajtad.
2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után sikerült ezen túljutni, akinek sikerült?
2021. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
72 Erre én is kíváncsi lennék. Bár úgy látom, ahol ilyen szerelem szövődik nem nagyon beszélünk elmúlásról :(
2021. máj. 1. 16:39
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem hogy nem más férfi szeretetére vágyom hanem a pároméra, valamint baromi rossz volt reggelente úgy tükörbe nézni hogy a háta mögött mással kombinálok. Azt bánom hogy nem ismerkedtünk meg korábban (a 3dikkal) azt nem hogy a kapcsolatomat választottam helyette. Még nem tudom hogy helyesen döntöttem-e, őrlődöm...
2021. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

74 Ú, tyű, ez szomorú. Én is voltam így. Egyik megégetett, másik újból elővett. De szíved mélyén tudod, hogy nem lehet őszinte szerelemmel csak egyet szeretni.

Szerintem az, hogy bánod, hogy nem előbb ismerkedtél meg, sokat elárul.

Persze nem ítélkezem :) De egy erős (baráti) szeretet, sokszor megakadályoz hogy felvállald az érzéseidet.

Egyszerűen nem akarod megbántani a másikat

2021. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!