Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ölelés nem megcsalás??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés nem megcsalás??

Figyelt kérdés

Fut itt egy kérdés arról, hogy mi számít megcsalásnak, és van aki leírta, hogy számára az ölelés nem számít annak...


Egyedül vagyok azzal a gondolattal, hogy sokszor még több is, mint pusztán a szex?

Szerintem az egyik legintimebb dolog az ölelés, még akkor is ha ruhában történik.

Persze nem fekszem össze akárkivel, de ölelni tényleg csak azt ölelem meg, vagy azt ölelem vissza, aki a szívemnek kedves.


Ti ölelgettek, fogadtok ölelést csak úgy érzések nélkül?


2021. ápr. 15. 22:35
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Jézus isten, hogy ennyire nehéz megérteni.


Nem kérdeztem arra, hogy megcsalás -e, hogy megölelsz mást barátilag.


Komolyan ilyen nehéz megérteni.


Újból


Nem tartod megcsalásnak, ha a párod megölel egy lányt és az a lány történetesen

-nem az anyja

-nem is a húga

-nem a húga nöstény macskája

-és egyébként is, tudod, hogy tetszik neki...


Szóval igen nálam sem megcsalás, ha tudom baráti, rokoni az ölelés, de ha a párom úgy ölel meg egy nőt, akkor megcsalás.

2021. ápr. 15. 23:05
 12/39 anonim ***** válasza:
88%

Egyre jobban szűkíted, nagyon jó. :D

Nem, nem tartom megcsalásnak.

2021. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
20%
Az Úr nevét hiába szádra ne vedd!
2021. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

12 Hát akkor gratulálok, jó nagy palimadár lehetsz.


Én elkapnám a páromat, hogy ölelkezik egy olyan nővel, akiről (meg)tudom, hogy tetszik is neki, mehetne amerre lát.

Te párod meg simuljon csak bárkihez, gondolom akkor is így fogsz mosolyogni :D

2021. ápr. 15. 23:10
 15/39 anonim ***** válasza:
96%

"Ti ölelgettek, fogadtok ölelést csak úgy érzések nélkül?"

"akiről (meg)tudom, hogy tetszik is neki"


Döntsd már el, hogy mit szeretnél.

2021. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Csak jelzem, hogy az érzelmeken túl, itt vagy nincsenek női válaszolók, vagy férfi úgy még nem ölelte meg őket, mert ha egy pasi "úgy" ölel akkor két helyen is örül neked... persze ki tudja. Lehet anyjára is feláll...
2021. ápr. 15. 23:12
 17/39 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok, az az ölelés megcsalás volt, amiről írtam. Bőven volt előzménye. De nem mentünk tovább soha.
2021. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

15. Melyik része nehezen emészthető?


Ti ölelgettek/fogadtok? Nem én nem, csak ha vannak már érzelmek


"akiről megtudom, hogy tetszik is neki" történetesen ha a párom csinálja


gondok vannak nálad, ha nem érted

2021. ápr. 15. 23:14
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt megsúgnám, hogy én is leírtam a másik kérdéshez, hogy ha a párom azt ölelgetné, aki bejön neki, az számomra is zavaró lenne, de akkor azért hagynám el, mert tetszik neki más, és nem azért, mert megölelte az illetőt.

(#1 voltam.)


Ui. Női válaszoló vagyok.

2021. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy legeslegjobb fiú barátom. Aszex. Ha meglátom szinte a nyakába ugrok, mióta leérettségiztünk ő kiment külföldre és ritkán látom. Néha percekig ölelgetem és még sincs benne semmi, mert van párom, egyidőben ismertem meg őket, és ő mindenről tud. Sőt, van hogy előtte ölelem meg, pedig majdnemhogy utálják egymást. De én ilyen típus vagyok, emberimádó, ha valaki sír, vagy szomorú, lehet ismeretlen vagy az ellensegem, muszáj megölelnem és megvigasztalnom, nekem az ölelés egy olyan dolog amivel szeretetet adhatok, anélkül hogy a privát szférájába lépek valakinek.

De! Van olyan ölelés ami több egy ölelésnél, ez tény, volt egy srác akivel egyszer találkoztam (már volt párom) és ahogy megöleltem megvilágosodtam hogy ő szerelmes belém, de nem szakitottam meg azonnal a dolgot és írtó bűntudatom volt utána. Szóval, de, van amikor szinte megcsalás. Viszont ez még akkor is messze van egy csóktól vagy a szextől.

Sőt, amikor karácsonyra ajándékozunk a csoporttársaimmal, mindenki mindenkit végigölel. Megölelem az edzőmet. A tanáromat. Azt aki nőnapra hoz nekem valamit. Olyan szörnyű világban élünk, komolyan megfosztanád az embereket ennyi ártatlan szeretettől? :(

21L

2021. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!