Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kialakul kötődés szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kialakul kötődés szex után, ha van orgazmus, akkor önkielégítéskor is kialakukhat egy nőre?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy nő.

Mindennap látod, de csak ismeretség

Párod van. Ha a másik nőre önkielégítesz, lesz mélyebb érzésed, ha elképzeled vele, vagy ehhez ennyi kevés?

Így megcsalás?


2021. ápr. 16. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező. Milyen mélyebb érzésekre célzol? Nem voltak még senki iránt mély érzéseid? Na, akkor te tudod most is eldönteni, mit érzel.

Továbbra is fenntartom, ha nem vagytok együtt, nem törént köztetek semmi, akkor nem, nem ismered. Csak egy képet ismersz róla.

Hány kapcsolat ér véget az első évben, amikor a felek kiismerik egymást? Naugye.

2021. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez ilyen nálam. Egy volt kolléganőmről fantáziálok rendszeresen. Külsőleg átlagos, visszafogott nő, de mégis volt köztünk valami kémia ami miatt nem tudom elfelejteni őt. Sokáig nem is néztem rá nőként, aztán az évek alatt ez megváltozott, azt vettem észre hogy csak rá tudok már gondolni miközbem csinálom magamnak. Balfasz voltam, önbizalomhiányos, nem értettem egy kicsit sem a nőkhöz, nem vettem a lapot, nem tudtam olvasni a jelekből. Tőlem pár évvel idősebb volt, két gyerekes anya, egy rossz házasságban szenvedett már hosszú évek óta az alkoholista, semmirevaló férjével. Amikor eljöttem a cégtől, volt egy búcsúbuli, ő távozott szinte leghamarabb, nem értettem miért, hiszen nagyon jóban voltunk. Amikor a buli véget ért hazaindultam, a parkon átsétálva megláttam őt egy padon, a legjobb barátnőjével ültek ott és valami rövidet iszogattak(nem szokott inni egyébként). Odamentem hozzájuk, amikor meglátott és rámnézett, akkor esett le hogy mi is van, nem kellett mondani semmit, megértettem mindent. De ott és akkor végleg elbúcsúztam tőle mert engem már várt egy másik élet. Én pár hét múlva már kiköltöztem Németországba,azóta is ott élek,hosszú évek óta. Rendszeresen eszembe jut ez a nő, a legbensőségesebb szex fantáziáimban mindig ő szerepel,nem tudok szabadulni az emlékétől.
2021. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11 Vonzalom= szexuális vonzalom. Esetleg kisebb érzések. Folyamatosan arra gondolni önkielégítés közben, aki a vonzalom tárgya és ismered, mint embert...kialakulhat egyoldalú kötődés. ?

Voltak hogyne lettek volna már más iránt mélyebb érzéseim. Régóta nem vagyok kamasz. Ellentmondás amit mondasz, hiszen azt mondod, hogy nem lehet szerelem, mert akik összejönnek is sokan szétmennek mert kiismerik egymást. De akkor egy fél éves kapcsolatná is ezt mondanád? Van ahol kiderül, van ahol nem.. Én kérdeztem, mindössze annyit, hogy ha ismersz vkit és csak rá gondolsz megcsalásnak számít-e, illetve hogy egy orgazmus pillanatában átélt kép a fejedben milyen kémia reakciókat vált ki.

2021. ápr. 16. 12:54
 14/18 A kérdező kommentje:
12 És miért nem beszéltél vele? Németország nincs messze.
2021. ápr. 16. 12:56
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Hadd fantazialjon mar szabadon a ferfi, mikor veri a farkat.

No. En is masra gondolok onkielegiteskor, ez a tudatalatti vagyak megelese.

2021. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15 Nem értem mire akadtál ki.

Senki sem mondta, ez természetes. Kérdésem az volt, hogy ha már csak egyetlen nőre gondolsz folyamatosan, akit személyesen is ismersz, és kedvelsz is, kialakulhat-e érzelmileg kötődés egy gondolatban megélt aktus után?

2021. ápr. 16. 20:09
 17/18 anonim ***** válasza:

A kérdésed megcsalás részére könnyebb válaszolni. Szerintem az, egyértelműen. Ha már rendszeresen ugyanarra a személyre önkielégítesz.

A másik része...miért teszed? Mert kedveled vagy mert szexuálisan vonz?

Ha mert kedveled, akkor egyértelműen ott van az érzelmi kötődés maszturbáció nélkül is.

Ha szexuálisan vonz, és amiatt, akkor tapasztalatom szerint szintén alakulhat valamiféle érzelmi kötődés. Csak hogy ez milyen jellegű, legyen ember aki meghatározza...

2021. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 . Köszönöm az értelmes választ! :) Sok igazság van benne
2021. ápr. 16. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!