Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szívesen kezdenél kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen kezdenél kapcsolatot a jelenlegi pároddal, ha nem volna a párod?

Figyelt kérdés
Vágynál rá, ha csak most ismerkednél meg vele? Akarnád őt?
2020. aug. 28. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ha mondaná a kis hülyeségeit a saját stílusában, amiknek nem tudok ellenállni. Ha csak simán látnám akkor az még nekem nem információ.
2020. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen igen. :)
2020. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, napról napra jobban szeretem, de tudnám milyen buktatókat kell elkerülni az elején :)
2020. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan igen! Az elején majdnem elengedtem, így most meg jobban becsülöm, hogy ő a társam!


3,5 éve együtt, 1 éve házasok vagyunk

2020. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is összejönnék vele újra
2020. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a múlt héten néztem végig rajta "úgy" és gondoltam magamban, hogy ha nem ismerném, akkor is nagyon bejönne.
2021. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel ő a világ legjobb pasija,nagyon okos,édes humora van,így igen!

Na de ez már 11 éve sikerült. ❤️

2022. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!